10/02/2021

Ewa

Walentynkowe karty pracy dla dzieci DO DRUKU 2021- pobierz, drukuj, baw się!

Walentynkowe karty pracy dla dzieci DO DRUKU 2021- pobierz, drukuj, baw się!

Tak jak obiecałam, w dzisiejszym wpisie czekają na Ciebie Walentynkowe karty pracy do druku. Ponieważ bardzo często sama robię tego typu karty dla swoich dziewczyn, na różne okazje, postanowiłam cyklicznie dzielić się nimi z Wami na blogu. Zobacz co przygotowałam na dziś dla Twojego dziecka. Mam nadzieję, że karty sprawią im wiele radości i cudownie wprowadzą w Walentynkowy nastrój.

Walentynkowe karty pracy dla dzieci do druku to 14 różnego rodzaju kart dla dzieci w różnym wieku. Sam decydujesz, które karty drukujesz i z których korzysta Twoje dziecko. Mamy tu sporo rysowania, kolorowania, wycinania i wyklejania ale nie tylko. W zestawie znajdziesz również takie karty, które wymagają wyobraźni, większego zaangażowania i czasu.

Mam nadzieję, że nasze Walentynkowe karty pracy sprawią Wam dużo frajdy!

POBIERZ

 

darmowe pliki do druku do druku walentynkowe karty pracy

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.