29/10/2021

Łukasz

Tajna Misja – kreatywna przygoda, która zintegruje niejedną drużynę.

Tajna Misja – kreatywna przygoda, która zintegruje niejedną drużynę.

W dzisiejszym poście pokażemy Wam kreatywną propozycję zabawy, która zintegruje nie tylko Wasze dzieciaki ale będzie również fantastyczną propozycją zabawy dla ich znajomych, koleżanek i kolegów.

Jak wiecie uwielbiamy proste, przystępne i angażujące pomysły a jeszcze bardziej lubimy się nimi z Wami dzielić. Kiedyś mieliśmy nawet cykl takich poleceń pt. TANIE I FAJNE, pamiętacie?

TAJNA MISJA to fantastyczna propozycja na przyjęcie urodzinowe, to idealny pomysł na prezent, to oryginalny pomysł np. na integrację klasową czy super atrakcja, którą możecie wykorzystać na domówce. Czym jest Tajna Misja i dlaczego chcemy Wam ją dzisiaj polecić?

Tajna Misja to platforma, na której znajdziemy ciekawe scenariusze na przygodową grę, do wydrukowania i rozłożenia np. w Waszym domu, ogrodzie, parku czy lesie. Każda gra to przygotowany plik do druku zawierający kilkanaście listów z tajemniczymi zagadkami. Całość stanowi TAJNĄ MISJĘ, czyli fabularną przygodę, którą musi rozgryźć Wasza drużyna! Miejsca ukrycia listów określone są w instrukcji, ale w zestawie dołączona jest również mapa do samodzielnego uzupełnienia, dzięki czemu naszą Misję możemy rozłożyć w każdym, dowolnie wybranym przez nas miejscu.

Dlaczego Tajna Misja to coś, co chcemy Wam polecić?

Przede wszystkim to propozycja zabawy, podczas której spędzimy czas w bardzo kreatywny sposób. Angażuje uczestników, motywuje do działania, ruchu a przy tym daje frajdę i ogromną satysfakcję! Wiemy też, że lubicie ciekawe polecajki na każdą kieszeń. Tajna Misja proponuje nam zadania już za kilka złotych! W ofercie platformy znajdziemy gry już od 9 zł ! Super, prawda?

Co wybraliśmy zatem dla swoich dziewczyn?

Na pierwszy rzut zamówiliśmy Przygodę Na Wsi.

Ten wariant gry przeznaczony jest dla dzieci od 3-5 lat. Chcieliśmy, żeby zadania, które tutaj znajdziemy były odpowiednie już dla najmłodszej córy.  Przygoda na wsi to gra dla 2 do 6 osób. Dzieciaki powinna zająć na ok. 45 minut co uważam za super czas. Nie za długi ale też nie za krótki. To super opcja dla wszystkich przedszkolaków.

Celem misji w tej grze jest odnalezienie wszystkich zwierząt Tadka. Bohater ten potrzebuje tutaj pomocy dzieciaków. Furtka od jego zwierzaków nie została zamknięta! Dzieciaki muszą pomoc koledze odnaleźć wszystkie zwierzątka. Czeka je zatem wyprawa po całej wsi! Jeśli uda im się rozwiązać wszystkie zagadki po drodze, wszystkie zwierzątka Tadka zostaną bezpiecznie doprowadzone do zagrody.

Zobaczcie jak to wyglądało u nas ! Powiem Wam szczerze, że nie mogliśmy napatrzeć się na zaangażowanie dziewczyn. To była dla nich niesamowita zabawa ale i przygoda! Cudnie było patrzeć jak wszystkie trzy ciekawe są kolejnych zadań specjalnych! Nasza Tajna Misja została wykonana w 100% !

Jak widzicie dzieci na początku gry otrzymały mapę, dzięki której mogły odnaleźć ukryte w domu listy. Trasa prowadzi ich przez różne miejsca we wsi, a przy każdej stacji czekał na nich list z zagadką.

Zadania raczej nie wymagały tutaj umiejętności czytania, nawiązywały np. do układanek, labiryntu, znalezienia różnic czy połączenia elementów w pary co dla Dominiki czy Werci było super udogodnieniem. Oczywiście starsza siostra z przyjemnością czytała te polecania ale jeśli przedszkolak nie potrafi jeszcze czytać, spokojnie sobie z tym poradzi w inny sposób. Przy każdym liście, za poprawnie rozwiązaną zagadkę,  nasze agentki otrzymały od Mistrza Gry, którym jest np. rodzic, obrazek ze zwierzakiem. Dzieciaki miały za zadanie zebrać aż 8 takich elementów. Na końcu naszej rozgrywki miały za zadanie nakleić je w zagrodzie. Dzięki temu mogły otrzymać ostatni list od farmera a także wyjątkowy DYPLOM!

Do naszej gry dołączona była mapa z trasą, gdzie zaznaczone były różne miejsca w domu, np. lodówka, kanapa czy biurko. I z tej właśnie gotowej, skorzystaliśmy. Tak jak wspominałam, w zestawie znajdziecie również pustą mapę, z polami, które możecie sami uzupełnić w zależności od tego gdzie Wasza przygoda ma miejsce. Jestem zachwycona tym rozwiązaniem bo gra w żaden sposób nas nie ogranicza, dzięki czemu może być super atrakcją podczas różnego rodzaju przyjęć i spotkań.

Na koniec zapraszam Was na platformę Tajnej MISJI. Na pewno znajdziecie tam super propozycje dla swoich dzieciaków. Gry przygotowane są tam dla dzieci od 3 do 14 lat! Możecie wybrać tam też jedną lub cały zestaw wyjątkowych tajemniczych gier. Sami zobaczcie jak wyjątkowe przygody czekają na Wasze dzieciaki !

Super informacją jest również to, że na stronie działa teraz specjalny Hallowenowy KOD zniżkowy, który upoważnia Was do 25 % zniżki na zakup gry Halloween. Wystarczy, że wpiszecie kod o nazwie HALLOWEEN a zniżka automatycznie odejmie tą sumę. Kod ważny jest do 31.10.

SPRAWDŹ TUTAJ

*post powstał we współpracy z Tajna Misja

dla dziecka gry dla dzieci pomysł na prezent pomysł na zabawę z dzieckiem tajna misja

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.