30/11/2020

Ewa

Kalendarz adwentowy 2020- grawerowany kalendarz, zadania do druku i… świąteczne domino!

Kalendarz adwentowy 2020- grawerowany kalendarz, zadania do druku i… świąteczne domino!

Oto i on! Nasz kalendarz adwentowy 2020 jest już gotowy!

Grawerowany kalendarz, zadania do druku i świąteczne domino to cały pomysł na kalendarz adwentowy 2020. W tym roku postawiłam na gotowy kalendarz z przepięknym, personalizowanym grawerem. Domek prezentuje się obłędnie. Można go powiesić albo postawić na półce. Każde okienko przygotowane jest z największą dbałością o najmniejszy szczegół. To fantastyczne rozwiązanie, którym będziemy cieszyć się w całym przedświątecznym czasie.

W tym roku postanowiliśmy raz jeszcze skorzystać z naszych plików do druku i zadań, które w tamtym roku zrobiły u nas furorę. W tym roku oczywiście wybrałam też trochę innych bo pamiętajcie, że w naszych plikach znajdziecie aż 48 zadań do wyboru.

W każdym okienku, oprócz zadania, znajdziemy jeden drewniany klocek z domino w świątecznym klimacie. Po 24 dniach, dziewczynki będą miały już całość! Takie domino to cudowny pomysł nie tylko jako opcja do kalendarza adwentowego ale również fantastyczny pomysł na prezent pod choinkę!

Zatem proszę bardzo- oto i on! Nasz kalendarz adwentowy 2020 i cały kącik, który cieszyć będzie dziewczynki każdego dnia !

zadania do druku- wydrukujesz tutaj

domino- TUTAJ

kalendarz- allegro

kalendarz adwentowy pliki do druku Święta Bożego Narodzenia zadania do kalendarza do druku

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.