04/11/2020

Ewa

Dieta sokowa, detox czy po prostu soki na każdą porę dnia? Ty wybierasz- MY dajemy ci 6 propozycji!

Dieta sokowa, detox czy po prostu soki na każdą porę dnia? Ty wybierasz- MY dajemy ci 6 propozycji!

W dzisiejszym wpisie wracamy do tematu pysznych, kolorowych soków, tym razem w wydaniu 6 propozycji smaków na każdą porę dnia. Sami decydujecie czy wybieracie ulubione smaki czy korzystacie z całego zestawu przechodząc na jedno- czy dwudniowy detox sokowy.

Kolejność pokazywania soków nie będzie przypadkowa. To właśnie w takiej kolejności wypijaliśmy swoje soki, kiedy postanowiliśmy przejść na dwudniowy detox sokowy już jakiś czas temu. Teraz korzystamy z tych przepisów kiedy chcemy zrobić sobie taki jeden dzień przerwy od normalnych posiłków lub po prostu wybieramy sobie ulubione smaki zastępując sobie nimi konkretne posiłki.

Zacznijmy od tego, że przygotowywanie tego typu soków czy koktajli nabrała zupełnie nowego znaczenia od kiedy pojawiła się w naszym domu wyciskarka wolnoobrotowa. To niesamowity sposób na szybkie i proste przygotowanie ulubionej mikstury. W końcu nie trzeba obierać, dzielić, kroić na mniejsze porcje. Nasza wyciskarka radzi sobie nawet z dużymi warzywami czy owocami. Do tego fantastycznie wyciska soki, co widać po suchych pozostałościach warzyw i owoców. Dzięki temu mamy naprawdę wspaniałe poczucie, że wyciągamy z tych porcji to co najlepsze.

Z naszej wyciskarki korzystamy już pełne 4 miesiące i muszę powiedzieć, że pierwsze wrażenia po jej użyciu były tylko piękną zapowiedzią naszych wrażeń i opinii na jej temat. Uważam, że to jedna z najlepszych decyzji zakupowych jeśli chodzi o sprzęty domowe. Więcej o naszej wyciskarce znajdziesz w tym wpisie na naszym blogu – TUTAJ

Zostawiam też link do naszej wyciskarki, pod którym czeka na Ciebie niespodzianka – duży, konkretny rabat na sprzęt- znajdziesz TUTAJ

A teraz przejdziemy do soków!


ŻÓŁTY NA DZIEŃ DOBRY 

Imbir- 3-4 cm 

Jabłko

Pół cytryny

Papryczka Chilli- ok 2/ 3 cm


ZIELONY NA DRUGIE ŚNIADANIE 

Jabłko

Duża garść jarmużu

Połówka ogórka

Pietruszka 

Imbir – ok. 2-3 cm 

Połówka selera


TRZECI Z KOLEI

Marchewka

Cytryna

Jabłko

Kurkuma ok 5 cm


ANANASOWE SZALEŃSTWO

Połówka ananasa

Jabłko

Cytryna

3-4 gałązki mięty


NA PODWIECZOREK 

Połówka ananasa

1 mały lub połówka dużego buraka 

Jabłko

Marchewka 


NA KOLACJĘ

Duża garść jarmużu

3/4 gałązki selera naciowego 

Połówka ogórka 

Jabłko


6 różnych smaków, 6 różnych kombinacji- każdy pyszny, każdy inny, każdy totalnie wartościowy i pełen witamin. Bardzo polecam ten zestaw bez względu czy skorzystacie z niego całościowo czy wybierzecie z niego to, co jest najbliższe waszym kubkom smakowym 🙂 My przy okazji tego wpisu mamy ogromną przyjemność ponownie poczuć te smaki. Mam nadzieję, że pozytywnie Was zaskoczą!

Na koniec zostawiam Wam namiary na naszą wyciskarkę z fajnym, sporym rabatem 🙂 KLIKNIJ W BANNER:


 

*post powstał we współpracy z marką Kuvings

detox sokowy dieta sokowa kuvings soki i koktajle wyciskarka wolnoobrotowa

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.