26/11/2021

Łukasz

Zimowo- Świąteczne karty pracy do druku- pomysł (nie tylko) na Kalendarz Adwentowy.

Zimowo- Świąteczne karty pracy do druku- pomysł (nie tylko) na Kalendarz Adwentowy.

Witajcie, 

W dzisiejszym poście wrzucam zimowo- świąteczne karty pracy do druku. Ma to być pomysł nie tylko na Kalendarz Adwentowy bo przecież takie karty będą również świetną propozycję na kreatywne spędzenie czasu wolnego.

Pomyślałam więc, że można wykorzystać te karty na dwa różne sposoby. Można robić je sobie w wolnej chwili lub wykorzystać je jako pomysł na Kalendarz Adwentowy- każdego dnia Wasze dziecko może wyciągać z koperty jedną kartę z zadaniem. Co wy na to?

Przygotowałam zatem 30 kart z zadaniami. Dlaczego 30 nie 24, tyle ile powinno znaleźć się a Adwentowym Kalendarzu? Otóż karty, które znajdziecie w dzisiejszym poście zawierają zadania dla dzieci w przedziale ok. 3-10 lat. To spora rozbieżność ale kiedy szykuję taki pliki zawsze chcę żeby korzystały z nich wszystkie moje, trzy córki. Zadań zatem jest 30 po to właśnie, aby wybrać sobie 24 karty, które będą przeznaczone dla młodszego lub starszego, bardziej zaawansowanego już dziecka, już wedle uznania. Mam nadzieję, że odpowiednio je sobie dobierzecie. Zostawiam Wam więc decyzję jeśli chodzi o sposób ich użycia jak również wyboru konkretnych zadań.

Mam nadzieję, że karty sprawią Waszym dzieciom wiele frajdy! Ja sama będę Wam bardzo wdzięczna za każde puszczenie tego wpisu i informacji o kartach dalej. Chwalcie się też swoimi postępami. Zawsze jest mi bardzo miło jak wysyłacie nam zdjęcia swoich pociesz z naszymi plikami! 

Życzymy Wam udanej Zabawy!

POBIERZ

 

Przykładowe karty pracy:

 

darmowe pliki do druku dla dziecka karty pracy pliki do druku świąteczne pliki do druku zimowe karty pracy

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.