20/09/2021

Łukasz

Kamerka samochodowa na każdą kieszeń- recenzja kamerki NAVITEL R400 NV. 

Kamerka samochodowa na każdą kieszeń- recenzja kamerki NAVITEL R400 NV. 

Witajcie! W dzisiejszym poście zaproszę Was na recenzję kamerki samochodowej NAVITEL R400 NV, którą to miałem okazję testować przez dwa ostatnie tygodnie.

W dzisiejszych czasach kamerka samochodowa to gadżet, który powinien towarzyszyć nam dosłownie w każdej podróży. Oprócz tego, że może nam służyć do zatrzymywania różnego rodzaju wspomnień z naszych podróży, wielokrotnie może zwyczajnie pomóc nam rozstrzygnąć różnego rodzaju sporne sytuacje, które na drogach zdarzają się niestety co raz częściej. Na szczęście trend kupowania przez kierowców tego typu gadżetów cieszy się co raz większą popularnością dlatego dziś mamy dla Was recenzję kamerki samochodowej na każdą kieszeń- dla tych, którzy nie do końca są jeszcze zdecydowani na taki wydatek.

Zacznijmy od tego, że wideorejestrator NAVITEL R400 NV kupimy w bardzo przystępnej cenie. Taki gadżet możemy mieć już za ok. 200 zł, co uważam za bardzo konkurencyjną i atrakcyjną propozycję, biorąc pod uwagę wszystkie jej funkcje i możliwości.  Oprócz tego uważam, że model opisywany dzisiaj ma całą gamę wyjątkowo potrzebnych, bardzo praktycznych funkcji, z których rzeczywiście będziemy korzystać. Tu nie ma przypadku, nie ma zbyt wiele, nie ma komplikacji, zbędnych przycisków, totalnie niewykorzystanych potem możliwości.

W tej małej, lekkiej, kompaktowej kamerce mamy wszystko to, co nie tylko zapewni nam bezpieczeństwo podczas samej jazdy, nie tylko to, co usprawni i wyjaśni nam sporne sytuacje, które mogą nam się przydarzyć na drodze ale zadba również o ten komfort wtedy, kiedy jesteśmy poza autem. Brzmi świetnie, prawda?

Wyjątkowa jakość nagrań, nagrywanie Full HD, wmontowany głośnik, tryb nocny, nagrywanie podczas postoju, funkcja robienia zdjęć, zabezpieczenie najważniejszych nagrań i super bonus, który dostajecie w pakiecie. To tylko namiastka tego, o czym opowiadamy Wam w naszej recenzji, którą znajdziecie TUTAJ

Koniecznie zajrzyjcie pod ten link bo mamy tam dla Was pełną recenzję kamerki oraz video, na którym możecie zobaczyć jak ona działa.

Serdecznie zachęcam Was do przeczytania pełnej, przygotowanej przeze mnie recenzji kamerki samochodowej NAVITEL R400 NV jak i do obejrzenia krótkiego wideo, które przygotowaliśmy. Wiem, że ten sprzęt zachwyci nie tylko początkujących kierowców ale również odpowie na wszystkie potrzeby dobrych, zaawansowanych kierowców czujących się za kierownicą pewnie i swobodnie. Nigdy bowiem nie jesteśmy w stanie przewidzieć co może nas spotkać na drodze w trakcie naszej jazdy, obojętnie czy zaczynamy swoją przygodę z jazdą samochodem czy jeździmy nim od lat…

 * post powstał we współpracy z PAYBACK

gadżety kamerk samochodowa navitel navitel R400 NV rodzice w sieci testują samochód

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.