01/02/2023

Łukasz

Kursy językowe on-line- dlaczego warto? Poznaj Edoo.pl- językowe kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Kursy językowe on-line- dlaczego warto? Poznaj Edoo.pl- językowe kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Witaj, 

Ostatnie lata udowadniają, że nauka, kursy czy zakupy on-line cieszą się co raz większa popularnością. Nasze działania, kontakty, nasze prace i pasje w ogromnym stopniu zostały przeniesione do wirtualnego świata, dzięki czemu oszczędzamy mnóstwo czasu, którego zawsze nam przecież brakuje. W dzisiejszym wpisie, chciałabym przedstawić Wam właśnie takie miejsce- miejsce w sieci, w którym znajdziesz fantastyczne, różnorodne kursy językowe on-line, które oprócz tego, że zaoszczędzą Twój czas, pozwolą zdobyć Ci wiedzę, na której Ci zależy. 

Edoo.pl to miejsce, w którym znajdziesz kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego i hiszpańskiego. Zajęcia te prowadzone są dla dzieci, młodzieży, dorosłych, dla firm, seniorów a także emigrantów. 

Edoo wprowadza w świat języków obcych, rozwija umiejętności, przygotowuje młodzież do różnego rodzaju egzaminów. Tutaj rozwijają się dorośli na etacie i freelancerzy, tutaj szkoleni są pracownicy różnych firm, dzięki czemu mogą podnosić swoje kwalifikacje, a także uczą się języka seniorzy, którzy chcą na przykład odnaleźć się na zagranicznych wycieczkach. Szeroki wachlarz oferty i ogromna grupa docelowa, do której trafia Edoo sprawia, że swoje miejsce znajdziesz tutaj na pewno również i Ty.

Kursy językowe Edoo.pl to kursy, które pozwolą Ci na efektywną naukę, swobodną pracę ale i ogromną oszczędność czasu. Osobisty lektor prowadzący, spersonalizowany program nauczania, dogodne i ustalone wcześniej godziny zajęć pozwolą Ci nabyć umiejętności, na których zależy Ci najbardziej.

Lekcje prowadzone są tutaj od 7:00 do 22:00- bez problemu możesz więc dopasować swoje zajęcia do swojego grafiku czy zajęć szkolnych dziecka. Pracujesz z językiem u siebie w domu, w swobodnej atmosferze, na platformie Zoom lub poprzez Skype,  z lektorem, 1:1. Dzięki temu nie ma presji, masz możliwość pełnego skupienia, pracy w swoim tempie a całość programu jest dopasowana do Twoich potrzeb i preferencji. Dodatkowo po skończonych zajęciach, zawsze możesz skorzystać z dodatkowych materiałów jakie przygotowuje szkoła Edoo dla swoich uczniów.

Wiem, że podczas szukania idealnego miejsca do nauki dla siebie czy dziecka pojawią się różnego rodzaju pytania czy wątpliwości. Mam nadzieję, że od razu rozwieje choćby niektóre z nich… W trakcie kursu zawsze możesz zgłosić chęć zmiany danego lektora, możesz odwołać lub przełożyć swoje zajęcia w razie nagłej, niespodziewanej sytuacji. Jeśli zdarzy się sytuacja, że przez dłuższy czas nie będziesz mógł skorzystać z zajęć, taki kurs możesz zawiesić na 60 dni. Wszelkie inne wątpliwości i pytania zawsze możesz zadać kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta- dbają tam o stały kontakt i komfort kursanta.

To co zawsze polecam to opcja skorzystania z lekcji próbnej, która tutaj oczywiście jest dla Ciebie dostępna.

Na takiej lekcji zawsze poznasz już charakter szkoły, zobaczysz lektora, sprawdzisz czy odpowiada Ci taka forma kontaktu i nauki, zapoznasz się z podstawowymi zasadami, zapytasz o sprawy, które budzą Twój niepokój czy wątpliwości. Oczywiście jeśli na takiej lekcji będzie Twoje dziecko, Ty również możesz w niej uczestniczyć jako obserwator. To fajna opcja, bo możesz też zauważyć jak dziecko reaguje na taką formę nauki języka, jak pracuje z danym lektorem, jakie efekty przynosi praca nad językiem w domu.. Podczas lekcji próbnej, na której była Kinga dowiedziałam się też, że zawsze możecie odejść na jakiś czas od przewidzianego programu i np. pouczyć się do kartkówki, sprawdzianu, poćwiczyć materiał szkolny, z którym dziecko ma na przykład problem lub popracować z materiałem, który przygotuje Twoje dziecko do zapowiedzianego konkursu szkolnego… Elastyczność tej szkoły jest naprawdę imponująca a lektorzy oprócz tego, że są naprawdę profesjonalni są też fajnymi, przyjaznymi ludźmi, z którymi można poczuć się swobodnie i łatwo złapać odpowiedni kontakt.

Moja Kinga po lekcji próbnej i 8 kolejnych lekcjach jest naprawdę pozytywnie nastawiona. Ja jako rodzic widzę super efekty jej pracy. Widzę też, że taka forma nauki w domu bardzo jej odpowiada. Złapała super kontakt ze swoim lektorem, chętnie opowiada o tym co było na danej lekcji a także używała przepracowane wcześniej słówka w codziennych rozmowach i była bardzo dumna z siebie i nowo nabytej wiedzy. Kinga nadal chce kontynuować lekcje z danym lektorem w tej szkole a to dla mnie sygnał, że taka forma nauki odpowiada jej w 100%. Dla mnie, z perspektywy rodzica 3 dzieci to super sprawa- odchodzi nam czas na dojazdy a przy tym widzę realne postępy w jej nauce.

Z tego miejsca zachęcam Cię do zapisania się na taką lekcję próbną i od razu wrzucam Ci specjalny kod rabatowy, który upoważni Cię do rabatu 50 zł przy zapisie na wybrany kurs:

KOD RABATOWY: RODZICEDOO

Kod rabatowy wpisujesz podczas wypełniania formularza pod hasłem „miejsce na komentarz”.

zapisz się na lekcję próbną TUTAJ

Życzę Ci owocnej pracy i wspaniałych sukcesów !

 

*REKLAMA EDOO.PL

 

 

dla dzieci edoo polecamy szkoła językowa

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.