WSPÓŁPRACA

WSPÓŁPRACA

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie!


Cieszymy się, że do nas trafiłeś . Zapewne szukasz informacji na temat możliwości współpracy z naszym kontem i naszą rodziną. Bardzo nas to cieszy! Wierzmy, że wspólnie uda nam się zrobić coś fajnego…

Zachęcamy do wysłania maila na: [email protected]. Odpowiadamy w ciagu 24h.

Od 12 lat prowadzimy nasze konta, nasz blog i związane z nim działania- to nasza pasja i praca w jednym. Choć nazwa rodzicewsieci może wskazywać, że nasz blog jest blogiem parentingowym, my nazywamy go rodzinnym. Tematy parentingowe są nam bardzo bliskie, w końcu mamy 3 cudowne córki, które wspólnie z nami tworzą to miejsce każdego dnia, ale to tylko część tego, o czym tutaj piszemy.

Główną tematyką naszego bloga są tematy związane z rodziną, urządzaniem naszej domowej i ogrodowej przestrzeni, o której zawsze marzyliśmy. Wspólnie podróżujemy, motywujemy, inspirujemy i dzielimy się naszym doświadczeniem.

Kochamy to co robimy, doceniamy każdy, najmniejszy krok do przodu w naszej codzienności, czerpiemy z życia to co najlepsze a jednocześnie chcemy pokazać, że wraz z powiększeniem się naszej rodziny, zwiększył się nam apetyt na fajne, ciekawe życie.

Jeśli już cokolwiek o nas wiesz a to przekonuje Cię do podjęcia  z nami współpracy od razu zapraszam do kontaktu poprzez adres mailowy [email protected]

WYSTAWIAMY FAKTURY

Możliwości wspólnych działań jest z nami bardzo wiele. Nie ograniczamy się do wybranych form współpracy. Jesteśmy otwarci na wszelkie ciekawe, angażujące i pasujące do naszej tematyki akcje.  Ze swojej strony gwarantujemy profesjonalne podejście, pełne zaangażowanie naszej piątki oraz moc własnych pomysłów. Jeśli zajdzie taka potrzeba każdy post opatrzymy wyjątkowymi zdjęciami oraz video. Fotografia to nasza pasja.  Bardzo chętnie weźmiemy udział w ciekawych wydarzeniach, inicjatywach i oryginalnych kampaniach.

Rodzinnie współpracowaliśmy z galerią Skende, wszyscy zostaliśmy ambasadorami marki Polmak a także jako jedni z 16 influenserów, zostaliśmy rodzinnie zaproszeni do kampanii #urlopwkraju, która promować ma polską turystykę. Nie ograniczamy się zatem do samej reklamy na blogu, facebooku czy instagramie. Działamy również poza tymi kanałami.

Bardzo często sami wychodzimy z inicjatywą i swoimi pomysłami. Nie unikamy jednorazowych współprac natomiast dążymy do współprac długofalowych, w których z dumą możemy promować wybraną markę.

Serdecznie zapraszamy do współpracy związanej z rodzicielstwem, urządzaniem wnętrz, ogrodem, domowymi gadżetami czy podróżami. Wspólnie możemy stworzyć coś wyjątkowego!

Oprócz tematyki wymienionej wyżej promujemy miejsca, marki, produkty, wydarzenia związane z naszym rejonem- Lubelszczyzną. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w naszym autorskim projekcie: Lubelszczyzna.

Skontaktuj się z nami na [email protected]

Jesteśmy uczestnikami najważniejszych wydarzeń organizowanych dla blogerów:

Blog Conference Poznań 2016

See Bloggers 2016

Blog Forum Gdańsk 2016

Blog Conference Poznań 2018

See Bloggers 2018

Oprócz tego zgłębiamy wiedzę z zakresu naszej działalności na szkoleniach fotograficznych ale i szkoleniach prowadzonych przez innych blogerów takich jak np. Eliza Wydrych ( szkolenie z Instagrama) czy szkolenia u Tomka Tomczyka ( MasterClass Bloger i MasterClass Bloger & Biznes)

Nasi czytelnicy:

 

PRZYKŁADOWE MARKI, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACOWALIŚMY

 

 

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.