18/11/2021

Łukasz

Darmowe pliki do druku- 15 pomysłów na list do Mikołaja- wersja 2021

Darmowe pliki do druku- 15 pomysłów na list do Mikołaja- wersja 2021

Witajcie, w dzisiejszym wpisie serwuję dla Was 15 pomysłów na list do Mikołaja- darmowe pliki do druku.

Wiem, jak bardzo dzieci czekają na przyjście Mikołaja! Wiem jak bardzo to przeżywają i jak bardzo nie mogą doczekać się magicznej nocy, podczas której dobry, Święty Mikołaj zostawia im miłe niespodzianki, które są ich wielkim marzeniem!

Postanowiłam więc ułatwić trochę Wam, rodzicom- najlepszym pomocnikom Mikołaja jedną sprawę!

W dzisiejszym wpisie znajdziecie aż 15 pomysłów na list do Mikołaja, który możecie pobrać i wydrukować. Listy przygotowane są tak, żeby zarówno małe dzieci, przedszkolaki, starszaki jak i tak zwana młodzież mogła wybrać sobie odpowiednią grafikę 🙂

Na naszych wzorach możecie:

Bardzo zależało mi przede wszystkim na tym, aby listy te, były pomocne dla dzieci w różnym wieku, kreatywne, dające ponieść się wyobraźni ale i angażujące dane dziecko. Mam nadzieję, że wzory 2021 przypadną Wam do gustu a Wasze dzieciaki będą z wielką ochotą przygotowywać tegoroczny list, który powędruje do naszego Mikołaja!

Powodzenia!

 

POBIERZ

 

 

 

list do mikołaja listo do mikołaja do druku pliki do druku

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.