O nas

O nas

Witajcie na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie!

Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła, że spełni wszystkie swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii.

Jesteśmy rodziną wielodzietną pochodzącą z Lubelszczyzny, małżeństwem z 9 letnim stażem ale wspólnie kroczymy po tym świecie od 15 lat. Mamy trzy cudowne córki- Kingę, Weronikę i Dominikę- to one dają nam największą siłę i motywację do lepszego i bardziej wartościowego życia.

Kiedy staliśmy się rodziną wielodzietną poczuliśmy jeszcze większy apetyt na życie. Dziś, delektujemy się nim, delektujemy rodzicielstwem, każdą wspólnie przeżytą chwilą. Każdego dnia czerpiemy z niego to, co najlepsze, co najcenniejsze. Motywujemy, inspirujemy i wspieramy inne rodziny. Nakłaniamy do zaangażowanego rodzicielstwa i walki o własne marzenia.

Nasze życie doprowadziło nas do punktu, w którym chcieliśmy zawalczyć o swoje miejsce na ziemi. Dziś, mamy za sobą budowę wymarzonego domu, która otworzyła przed nami nowe możliwości. Tematyka budowy domu jak i urządzania swojej domowej przestrzeni zawładnęła blogiem. To niesamowite jak bardzo was zaciekawiła i zainspirowała. Nasz blog parentingowy stał się dzięki temu również blogiem poruszającym tematy wnętrzarskie.

Dziś nazywamy to miejsce blogiem rodzinnym, w którym poruszamy tematy związane z rodziną i domem, tworzeniem swojego miejsca na ziemi, pod swoim kawałkiem nieba.

Nasz blog to nasza historia. Historia naszego życia, naszej codzienności, naszych wszystkich wzlotów i upadków. Każdego dnia tworzycie ją razem z nami, dokładając do niej nowe emocje, nowe wspomnienia i doświadczenia…

 

Ewa- 1986

Łukasz- 1985

Kinga- 2012

Weronika- 2015

Dominika- 2017

kontakt: [email protected]

 

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.