01/12/2021

Łukasz

Bezprzewodowy głośnik z radiem Xblitz Harmony- ciesz się dobrą muzyką gdziekolwiek jesteś!

Bezprzewodowy głośnik z radiem Xblitz Harmony- ciesz się dobrą muzyką gdziekolwiek jesteś!

Jesteś fanem słuchania muzyki w każdej możliwej sytuacji? Mamy dla Ciebie coś specjalnego!

Kto z nas nie lubi posłuchać dobrej muzyki w zaciszu swojego domu, potańczyć do niej na imprezie ze znajomymi, posłuchać jej przy grillu, ognisku, basenie czy choćby zanurzyć się w niej podczas gorącej kąpieli w wannie.

W dzisiejszym poście pokażemy Wam wspaniały gadżet, który sprawdzi Wam się właśnie w takich sytuacjach ale nie tylko. Będzie to jedynie zapowiedź recenzji tego sprzętu bo choć tutaj opiszemy jego główne funkcje i możliwości z tego miejsca zapraszamy Was do przeczytania pełnej recenzji głośnika Xblitz Harmony na stronie PAYBACK-

zobacz pełną recenzje wraz z przygotowanym przeze mnie video KLIKNIJ TUTAJ

Jeśli pominęliście jednak pełną wersję mojej recenzji mam nadzieję, że poniższa zapowiedź zachęci Was do jeszcze bliższego zapoznania się z funkcjami naszego głośnika.
Bezprzewodowy, przenośny głośnik Xblitz Harmony bo o nim właśnie mowa, to głośnik bluetooth z funkcjami budzika, radia FM oraz funkcją lampki nocnej. Bluetooth to jednak nie jedyny sposób łączenia się z innym sprzętem. Swoją muzykę możesz odsłuchać również za pomocą przewodu AUX lub z karty pamięci, na której masz już ulubioną,
przygotowaną wcześniej składankę. Z takimi możliwościami będziesz przygotowany na każdą okazję.

Xblitz Harmony to idealny partner do takich okoliczności. Jakość dźwięku naszego przenośnego głośnika jest wręcz fantastyczna! Z doświadczenia wiem, jak bardzo ważne są również kwestie pracy i ładowania takiego sprzętu. Czas ładowania naszego głośnika to ok. 3,5 godziny. Natomiast czas pracy tego sprzętu podany jest w granicy 4-8 godzin z tym, że bardziej potwierdzałbym ta górną granicę, co oczywiście pozytywnie wpływa na ocenę recenzowanego modelu. Na koniec wspomnę jeszcze o bardzo intuicyjnych przyciskach funkcyjnych tego modelu oraz niesamowicie przejrzystym wyświetlaczu LED.

Ciekawy, klasyczny design, świetna cena, wielofunkcyjność i wielozadaniowość tego gadżetu to przede wszystkim to, co wyróżnia ten model na tle konkurencji. Do tego świetna jakość produktu oraz wspaniała jakość dźwięku, która mnie samego zaskoczyła naprawdę bardzo pozytywnie. W dobie czasów, kiedy muzyka towarzyszy nam każdego dnia, w tak wielu sytuacjach i momentach naszego życia taki gadżet po prostu WARTO MIEĆ!

bezprzewodowy głośnik gadżety recenzja rodzice w sieci polecają xblitz harmony

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.