07/02/2020

Ewa

Pasibus- nowa miejscówka na mapie Lublina. Dołącz do rodziny Pasibrzuchów!

Pasibus- nowa miejscówka na mapie Lublina. Dołącz do rodziny Pasibrzuchów!

Tak jak obiecałam, przybywam dziś do was z poleceniem super ciekawej i pysznej miejscówki w Lublinie. Chciałabym aby takie posty pojawiały się systematycznie właśnie po to, aby stworzyć tu listę super ważnych, pięknych, smacznych czy wartych zobaczenia miejsc na Lubelszczyźnie. Co jakiś czas będziemy robić tu małe podsumowania wybierając te najlepsze, najciekawsze i najpiękniejsze! Mam nadzieję, że odwiedzając Lubelszczyznę wielokrotnie skorzystacie z naszych polecajek!

Dziś, na tapetę wrzucamy nowo otwartą miejscówkę w galerii Vivo w Lublinie. PASIBUS, bo o nim mowa to niesamowicie klimatyczny i wyjątkowo smaczny lokal, specjalizujący się głównie w burgerach. Śmiem twierdzić, że będzie to jedna z najlepszych opcji na pysznego burgera w Lublinie.

Pierwsze co robi wrażenie to cała aranżacja lokalu. Piękna, zielona ściana, klimatyczne, zwisające lampy i trochę jakby loftowego klimatu… Młoda ekipa robi super pozytywne wrażenie już na wejściu. Do tego super fajne akcenty, w postaci fajnych haseł- na ścianach, pojemnikach czy choćby pudełku na chusteczki- nie da się na to nie zwrócić uwagi.

Moim zdaniem Pasibus bez wątpienia będzie przyciągał najczęściej młodych ludzi ale miejsce znajdzie się tam dla wszystkich. W lokalu znajdziecie kanapy, które świetnie sprawdzą się dla większej ekipy ale i pojedyncze stoliki, które fajnie są ulokowane pomiędzy klimatycznymi donicami, przez co uzyskujemy bardziej prywatny klimat.

Menu Pasibusa obejmuje głównie wszelkiego rodzaju burgery, w totalnie odjechanych kombinacjach smakowych. Wszystkie burgery od podstaw robione są na miejscu. Macie tam autorskie sosy, pyszne buły i 100% wołowinę. Zjecie tu jednak również kurczaka, sałatki, serowe kulki, nachosy z różowym sosem czy dania, które możecie dowolnie modyfikować. Mało tego! W pasibusowym menu znajdziecie również pozycje dedykowane waszym dzieciakom- burgery z kurczakiem, wołowiną czy stripsy z kurczaka a wszystko to z dodatkiem pysznych frytek.

My na wczorajszej wizycie zamówiliśmy sporo różnych dań. Oprócz tego, że każde z nas miało zupełnie inną kombinację zamówiliśmy sporo dodatkowych propozycji aby posmakować i przekonać się o tym czy dobry smak nie jest tu przypadkiem. Wróciliśmy pełni i zachwyceni wszystkimi smakami! Z tego miejsca totalnie polecam Wam burgera Wiesia oraz  burgera Mangór, na którego będę na pewno wracać. Dzieciaki były zachwycone swoimi wyborami natomiast super wrażenie zrobiły na nich kulki z pysznym, ciągnącym się serem podawane z sosem. Muszę przyznać, że i my jedliśmy takie po raz pierwszy i uważam, że to bardzo fajna przekąska na szybko. O tym, że sami wybieracie stopień wysmażenia Waszej wołowiny nie muszę chyba wspominać. Było szybko, sprawie, pysznie a do tego klimatycznie- miejscówka bez dwóch zdań godna polecenia. Zdecydowanie będziemy tam wracać i chętnie co jakiś czas zaktualizujemy ten wpis!

Stronka internetowa – TUTAJ

Na koniec dodam, że Pasibus przygarnie Was również w innych miejscowościach takich jak Wrocław, Poznań, Lublin, Łódź, Gdańsk, Warszawa, Katowice, Opole, Olsztyn czy Częstochowa.

U nas oficjalne otwarcie Pasibusa w Lublinie odbywać się będzie jutro tj. 8-9 lutego w Galerii Vivo.

aleja Unii Lubelskiej 2 

20-108 Lublin

 tel.: 739 906 658

Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty 9-21, niedziela 9-20

 

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.