07/11/2022

Ewa

Gotowe paczki mikołajkowe dla żłobków, przedszkoli i szkół podstawowych. Pokaż to w swojej placówce !

Gotowe paczki mikołajkowe dla żłobków, przedszkoli i szkół podstawowych. Pokaż to w swojej placówce !

Wielkimi krokami zbliża się do nas gorący czas przygotowań do Świąt. Na głowie mamy mnóstwo spraw, którymi musimy się zając a jak wiecie, ja uwielbiam rozwiązania, które oszczędzają nasz czas! W dzisiejszym wpisie chciałabym przedstawić Wam fantastyczne miejsce w sieci, w którym znajdziecie gotowe paczki mikołajkowe do żłobków, przedszkoli i szkół podstawowych. 

Listopad to miesiąc, w którym powoli zaczynamy myśleć już o prezentach i zakupach świątecznych. W tym roku mam dla Ciebie ciekawe rozwiązanie, które zaoszczędzi nie tylko Twój czas ale również czas wszystkich rodziców,  z placówki do której uczęszcza Twoje dziecko. Rozwiązanie to, zdecydowanie jest warte tego by pokazać je szerszej grupie rodziców dlatego dzisiaj chciałabym pokazać i zostawić Ci namiary na to miejsce. Gotowe paczki mikołajkowe sprawią naprawdę ogrom frajdy i radości naszym dzieciom dając Ci ogrom satysfakcji z szybkiego i bardzo praktycznego rozwiązania, które zaoszczędzi Twój czas.

PACZKI MIKOŁAJKOWE to miejsce, w którym możesz zakupić gotowe paczki świąteczne do wybranej placówki. Marka ta przygotowuje specjalne paczki prezentowe, które powstają w konsultacji z pedagogami i rodzicami. Prezenty są praktyczne, bardzo przemyślane i dopasowane do wieku Waszego dziecka. Wszystkie rzeczy wchodzące w ich skład to gry, zabawki lub materiały edukacyjne polskiej produkcji. Wchodząc w konkretny produkt na ich stronie możesz zobaczyć co dokładnie znajdzie się w paczce Twojego dziecka.

Kuferek „Miasto zimą” to opakowanie prezentowe, którego grafiki przedstawiają przygotowania do tego okresu – wspólne lepienie bałwana, zabawy w bitwę na śnieżki, jazdę na sankach, picie gorącej czekolady oraz rodzinne spacery a otwierane elementy kuferka inspirują dzieci do zabawy i pobudzają ich wyobraźnię.

Każda paczka zawiera trzy zabawki i świąteczny kuferek czyli gotowy do wręczenia dziecku zestaw, który trzeba jedynie zapakować. Dzięki temu paczki mogą być dobrane kolorystycznie do płci dziecka. Taką paczkę możemy również zawsze uzupełnić innymi gadżetami. Znajdujące się w paczce prezenty wspierają rozwój dziecka i w łatwy sposób rozbudzają jego ciekawość świata.

Nie mogę też nie wspomnieć o atrakcyjnej cenie produktu. Paczki zapakowane są w piękny, świąteczny kufer, prezenty na pewno ucieszą dziecko a cena zdecydowanie powinna satysfakcjonować rodzica. Oprócz tego pamiętajmy o tym, że zaoszczędzamy czas rodziców, których wybieramy co roku w naszej placówce do zrobienia świątecznych zakupów i organizacji tego przedsięwzięcia. Nie musimy ustalać, jeździć, szukać, a potem pakować tych prezentów. Tutaj mamy wszystko gotowe na czas. Przy tej okazji wspomnę również, że dostawa do placówki, gdzie zamówimy 20 paczek jest zawsze darmowa.

Poniżej zobaczycie realne zdjęcie takiego prezentu. Mamy tu trzy paczki, dla Kingi, Weroniki i Dominiki. Każda z nich dopasowana jest konkretnie do ich wieku. Mamy tu rebusy, książki, naklejki i gry. Powiem Wam szczerze, że gdyby taka paczka trafiła w ręce mojego dziecka w przedszkolu czy szkole byłabym naprawdę zadowolona. Jestem pod wrażeniem ich różnorodności ale i praktyczności a takie prezenty bardzo sobie cenię.

Zostawiam Wam namiar na ofertę sklepu: sprawdź ofertę sklepu tutaj

To tutaj zobaczysz kategorie wiekowe paczek, sprawdzisz ich zawartość, dokładny opis prezentów znajdujących się w środku oraz cenę wybranej paczki. Przy tej okazji wspomnę również o możliwości zakupu UKRAIŃSKIEJ PACZKI MIKOŁAJKOWEJ, w której znajdują się specjalne produkty. Myślę, że to również ważna informacja dla rodziców Twojej grupy. 

Zamów przez telefon

Tel: 573 569 102

81 866 09 40

Na koniec muszę napisać, że bardzo mocno wspieram takie inicjatywy, tym bardziej, że jest to lokalna firma, która działa u nas, na Lubelszczyźnie. Całym sercem popieram ich pomysł i mocno trzymam kciuki za to aby długo jeszcze sprawiali ogrom radości dzieciom i przynosili mnóstwo satysfakcji ich rodzicom. Jeśli podoba Ci się ich pomysł puść informację o jej istnieniu dalej, pokaż ich stronę i ofertę w swojej placówce! Myślę, że ich prezenty zaskoczą i ucieszą niejeden żłobek, przedszkole czy szkołę, może w tym roku u Ciebie? 

 *reklama PACZKI MIKOŁAJKOWE 

książki o świętach lubelszczyzna lublin paczki mikołajkowe polecam przedszkole święta szkoła żłobek

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.