29/03/2021

Ewa

Dekoracja stołu na Wielkanoc- zobacz naszą propozycję.

Dekoracja stołu na Wielkanoc- zobacz naszą propozycję.

W dzisiejszym wpisie zobaczycie naszą propozycję na dekorację stołu na Wielkanoc. W tym roku pokażę Wam połączenie naturalnych kolorów z delikatnym błękitem. Mam nadzieję, że poczujecie się dziś zainspirowani!

Pomysłów na Wielkanocny stół nie brakuje… bawimy się tu kwiatami, pastelami, bardzo często naturalnymi kolorami, które o tej porze roku mają niesamowitą moc!

Postanowiłam w tym roku pokazać Wam połączenie naturalnych odcieni, takich jak brąz, beż czy klasyczna biel z delikatnym i świeżym błękitem. Odnajdziecie go w dekoracjach ale przede wszystkim jako mocny akcent, w postaci zastawy. Cała reszta będzie połączeniem bieli i drewna wraz z delikatnymi, świątecznymi akcentami. Całość podkręcę „złotymi” sztućcami, które zawsze robią wielkie wrażenie.

Przede wszystkim obrus– tutaj postawiłam na klasyczną biel. Taki obrus zawsze będzie świetną bazą, od której możecie zacząć dekorowanie stołu. W żaden sposób Was nie ograniczy, za to pięknie będzie kontrastował z całą resztą.

Zastawa– w tym roku wpadłam na pomysł błękitnej zastawy. Jest świeżo, delikatnie i bardzo ciekawie.

Złote sztućce podkręcają całość i dodają mocno świątecznego, wyjątkowego akcentu. Moim zdaniem cudnie sprawdzają się w czasie wyjątkowych okoliczności.

Dekoracja stołu– na naszych stołach zawsze ląduje jakaś dekoracja, stawiana zazwyczaj na środku stołu, prawda? U nas będzie to bukiet gałązek, na których powiesiliśmy jajka, w kolorach przeplatanych w całym domu. Również z naszym błękitem. Taką ozdobę przygotowałam również w większym wazonie postawionym tuż przy kominku- zobacz TUTAJ. Pięknie do siebie nawiązują- jest świeżo, lekko, świątecznie i wiosennie. Dekorację postawiłam na ręcznie robionej deskę w kształcie uszu zająca- uwielbiam ją! Oprócz tego, że jest również świątecznym, ciekawym akcentem spełnia rolę bardzo praktycznego dodatku. To na niej postawimy gorący żurek!

Podstawki pod jajka– w tym roku postawiłam na piękne, drewniane kieliszki. Ten akcent pięknie nawiązywać będzie do drewnianych, małych świeczników. Dla mnie świeczniki na stole, muszą być !

Na naszym stole pojawiły się również serwetki w świątecznym klimacie– starałam się jak najbardziej naturalne i delikatne oraz przepiękne, drewniane pierścienie w kształcie uszu zająca!- totalnie przepadłam jak je zobaczyłam!

I gotowe! Zobaczcie efekt naszych przygotowań.

DEKORACJA STOŁU NA WIELKANOC- ZOBACZ NASZĄ PROPOZYCJĘ. 

Drewniany świecznik- kupisz tutaj

Podstawka na jajko- kupisz tutaj

Złote sztućće- kupisz tutaj

Błękitna zastawa- kupisz tutaj

 

dekoracje stołu dekoracje wielkanocne inspiracje wielkanocne jak udekorować stół stół wielkanocny wielkanoc

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.