08/03/2021

Ewa

Powiew wiosny w domu i wiosenne nowości (nie tylko) plakatowe jakie wybrałam na tegoroczny sezon. + RABAT NA PLAKATY

Powiew wiosny w domu i wiosenne nowości (nie tylko) plakatowe jakie wybrałam na tegoroczny sezon. + RABAT NA PLAKATY

W dzisiejszym wpisie poczujemy już powiew wiosny w domu i pokażemy Wam jakie nowości plakatowe wybrałam na tegoroczny sezon. Jakie plakaty wybrać na wiosnę w domu? Moim zdaniem najlepiej postawić na te lekkie i delikatne. Takie, które w Waszych pomieszczeniach wprowadzą powiew świeżości i które będą wprawiać Was w dobry nastrój zawsze wtedy, kiedy tylko na nie spojrzycie.

Tym razem postanowiłam przygotować dla Was wpis, w którym pokażę wybrane przez nas nowości plakatowe wraz z ich wymiarami i bezpośrednim linkiem do produktu. Wiem, że ułatwi nam to znacznie tą komunikację bo pytań o nasze plakaty mamy całe mnóstwo po każdym opublikowanym zdjęciu z ich użyciem. Pokaże Wam również w jakich konfiguracjach i w jakich pomieszczeniach znajdą się nasze plakaty. Na koniec zostawiam Wam również rabat na plakaty- warto z niego skorzystać, tym samym zaoszczędzając trochę pieniążków na inne, wiosenne dodatki.

Bardzo często zadajecie mi pytanie jak wybieram i jak dobieram potem do siebie plakaty. W dzisiejszym poście macie to bardzo dobrze pokazane bo zobaczycie w nim właśnie kolaże jakie tworzę sobie zawsze przed zrobieniem zamówienia. Wybieram plakaty, które mi się podobają, zapisuję sobie zdjęcia a potem wgrywam je do programu gdzie mogę bawić się ich rozmiarem i rozmieszczeniem. Dzięki temu widzę czy obrazy do siebie pasują, czy ich rozmiary i proporcje są prawidłowe a na koniec uzyskuję finalny efekt jaki zobaczę tak na prawdę na ścianie. 

Ponieważ od dawna prowadzimy wspólne działania ze sklepem BIMAGO i większość, jak w sumie nie wszystkie plakaty jakie mamy w domu pochodzą właśnie z tego sklepu, postanowiliśmy i tym razem wspólnie pokazać Wam nasze wiosenne wybory.

Wspólnie, szykujemy więc metamorfozę ściany w sypialni, w salonie, pokażemy Wam nową aranżację holu, a także łazienki. W tej ostatniej pojawiła nam się nowa półeczka, którą chcemy właśnie fajnie zaaranżować przy użyciu delikatnych, zmysłowych plakatów.

Oprócz tego pokażemy Wam super nowości jakimi są plakaty, które malujemy po wyznaczonych kropkach! Tutaj też wybrałam coś dla całej naszej rodziny a więc frajdy przy tworzeniu własnych obrazów będzie zapewne całe mnóstwo!

Zobaczcie zatem jakie plakaty na wiosnę wybraliśmy tym razem?

SYPIALNIA

Zacznijmy może od metamorfozy ściany w sypialni, która zawsze zwraca Waszą największą uwagę. Tutaj postawiłam dokładnie na ten sam układ, jaki był poprzednio. Bardzo podobała mi się ta koncepcja więc zostaję przy niej na dłużej. Zachowałam tutaj dokładnie ten sam układ plakatów i te same wymiary nowości…

Plakaty jakie wybrałam:

Zobacz teraz w jakiej konfiguracji pojawią się na ścianie:

ŁAZIENKA

ŚCIANA PRZY SCHODACH

 

SALON

Tak będą prezentowały się plakaty w nowej, wiosennej odsłonie domu. Tymczasem jak wspominałam, tym razem wybraliśmy również coś dla całej rodziny- obrazy do samodzielnego malowania. Po raz pierwszy będziemy mieć styczność z tego typu produktem i naprawdę jesteśmy ciekawi tego, jak nam to wyjdzie. Wszystko to, co potrzebne jest Wam do wykonania takiego obrazu dostajecie już w zestawie.

Zobaczcie co wybrałam dla siebie – TUTAJ, dla Kingi TUTAJ, Weronice wybraliśmy konia bo kocha konie od zawsze- TUTAJ a dla małej Domci słodki zestaw, który kupicie TUTAJ.

 

% RABAT

Na koniec zostawiam Wam obiecany RABAT na wszystkie produkty, które znajdziecie w sklepie.

KOD: rodzice20

Kod ważny jest od 8.03 do 15.03.

Zniżka 20% na WSZYSTKIE PLAKATY ( w ramach lub bez) oraz obrazy do malowania po numerkach ( dla dorosłych i dla dzieci).

bimago inspiracje obrazy plakaty wiosna w domu wnętrza

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.