10/05/2021

Ewa

Idealny prezent na Dzień Dziecka? Zobacz naszą kreatywną propozycję.

Idealny prezent na Dzień Dziecka? Zobacz naszą kreatywną propozycję.

Ponieważ wielkimi krokami zbliża się do nas bardzo szczególny dzień dla wszystkich dzieci jak i ich rodziców, chcielibyśmy pokazać Wam dzisiaj idealny prezent na Dzień Dziecka. Będzie to wyjątkowy i bardzo kreatywny pomysł, który nie tylko uszczęśliwi Twoje dziecko ale pozwoli Wam również spędzić ten wyjątkowy dla wszystkich czas, w swoim towarzystwie.

Zobacz naszą kreatywną propozycję !

Jak wiecie, z marką BIMAGO jesteśmy związani już od jakiegoś czasu. To ona pomaga nam tworzyć sezonowe dekoracje i odmieniać nasze wnętrza. Dziś, wspólnie z marką przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego. Nie tylko pokażemy Wam idealny prezent na Dzień Dziecka, ale zachęcimy również do skorzystania ze specjalnego rabatu, który pomoże Wam zrealizować nasz pomysł.

Słyszeliście kiedyś o obrazach malowanych po numerach? Ja powiem szczerze, miałam z nimi po raz pierwszy styczność stosunkowo niedawno, właśnie dzięki marce Bimago. Zamówiliśmy wtedy obrazy dla nas wszystkich, a kiedy przyszły byliśmy nimi jeszcze bardziej oczarowani.

Obrazy malowane po numerkach to dla całej naszej rodziny nowość.

Kiedy zobaczyliśmy je w ofercie od razu spodobała nam się ta koncepcja i pomysł na rodzinne spędzanie czasu właśnie w ten sposób. To wyjątkowo kreatywny pomysł na prezent dla dziecka, choć nie tylko. Po samodzielnym zrobieniu takiego obrazu dziecko może nie tylko być z siebie dumne, ale również może każdego dnia podziwiać swoje dzieło w swoim pokoiku. Taka dekoracja jest zatem wyjątkowa i niepowtarzalna. To również wspaniała pamiątka na wiele, wiele lat!

Malując takie obrazy, dziecko uczy się samodzielności, musi być skupione na swojej pracy, dokładne i precyzyjne… Takie malowanie ćwiczy koordynację, zdolności plastyczne oraz wytrwałość naszego dziecka, wiem co mówię 🙂

To wspaniała zabawa na wiele, wiele godzin!

Przy tej okazji, chciałabym również powiedzieć, że oprócz wybranego obrazu, dostajecie w zestawie oczywiście docelowy wzór obrazu, zestaw farb oraz pędzelków. Zamawiając więc taki obraz nie musicie martwić się już o żadne inne gadżety potrzebne do stworzenia swojego dzieła. Zobaczcie jak wygląda taki pakiet:

Numerki znajdujące się na danej farbie odpowiadają numerkom znajdującym się na obrazie. Nie musicie martwić się zatem, że dziecko pomyli jakieś odcienie… dzięki temu rozwiązaniu, nawet maluchy świetnie sobie z tym poradzą.

Tak jak wspomniałam, obrazy malowane po numerach to kreatywny pomysł na rodzinne spędzanie czasu, dlaczego? Bimago ma bowiem w swojej ofercie również obrazy dla dorosłych. Mnóstwo wzorów, różnych rozmiarów, bardziej lub mnie zaawansowanych prac. Wybierając taki obraz dla siebie dajemy dzieciom wspaniały przykład na to, że nasz wolny czas możemy spędzać razem z nimi, robiąc dokładnie to samo. To idealny moment na wspólne rozmowy, porównywanie swoich prac i postępów.

Zanim przejdziemy do wspomnianej niespodzianki, chciałabym pokazać Wam jeszcze  jakie obrazy wybraliśmy dla swoich dziewczyn. Może akurat spodobają się Ci nasze wzory i to właśnie na te obrazy zdecydujesz się i Ty.

Dla Kingi wybrałam wzór Jednorożec i balony. To większy obraz, pełen wzorów i kolorów: JEDNOROŻEC I BALONY

Dla Werci i Dominiki zamówiłam jeden zestaw, składający się z dwóch mniejszych obrazków. Tutaj jest troszkę mniej elementów i większych przestrzeni: ZESTAW KUCYKI

Obrazy do samodzielnego malowania dla dorosłych znajdziecie pod tym linkiem TUTAJ. 

Obrazy dla dzieci możecie wybrać tutaj.

Na koniec obiecana niespodzianka !

Już dzisiaj, 10 maja rusza niesamowita akcja BIMAGO! Z racji zbliżającego się Dnia Dziecka, marka przygotowała dla Was specjalny kod zniżkowy obejmujący właśnie obrazy malowane po numerkach.

To aż 25 % zniżki na hasło: dziendziecka25

Oferta ważna jest do 23 maja i obejmuje wszystkie obrazy malowane po numerkach.

BIMAGO

Serdecznie polecam Wam skorzystać zarówno z pomysłu jak i rabatu, który pozwoli Wam zrealizować ten kreatywny pomysł. Wasze dzieci będą zachwycone! Gwarantuję 🙂 Moim zdaniem obrazy malowane po numerkach to idealny prezent na zbliżający się Dzień Dziecka.

bimago dla dziecka dzień dziecka obrazy malowane po numerkach prezent na dzień dziecka

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.