PIERWSZY RAZ?

PIERWSZY RAZ?

Witajcie na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie!

Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła, że spełni wszystkie swoje marzenia a to miejsce będzie początkiem tej niesamowitej historii.

Blog Rodzice w Sieci to wyjątkowe miejsce tworzone przez całą naszą rodzinę: Ewę, Łukasza, Kingę, Weronikę i Dominikę. Jedyne takie, bo prowadzone przez blogującą mamę i blogującego tatę- rodziców, którzy dzięki temu miejscu odnaleźli wspólne pasje i zainteresowania.

Jesteśmy rodziną wielodzietną, która stale idąc pod prąd walczy o swoje marzenia. W blogowaniu odnaleźliśmy wspólne pasje dzięki czemu dziś blog jest nieodłącznym elementem naszej codzienności. Naszą misją jest inspirowanie i motywowanie innych rodzin.


Nasz blog to nasza historia. Historia naszego życia, naszej codzienności, naszych wszystkich wzlotów i upadków. Każdego dnia tworzycie ją razem z nami, dokładając do niej nowe emocje, nowe wspomnienia i doświadczenia…


Kto pisze na blogu?

Posty pisane są zarówno przez Ewę jak i Łukasza. Jako nieliczni tworzymy blog parentingowo- lifestylowy pisany zarówno przez mamę jak i przez tatę.

Co znajdziecie na naszym blogu?

Najczęściej nas samych, naszą historię. Poruszamy tematy dotyczące związków, rodziny, budowy domu, wnętrz i ogólnie pojętego lifestylu… Pokazujemy naszą codzienność i poruszamy tematy, które bezpośrednio nas dotyczą.

Idealny czytelnik?

Każdy z poczuciem humoru, dystansem do siebie, świata i rodzicielstwa. Ludzi otwartych na nowe znajomości i nowe inspiracje.

Jeśli interesujesz się tematyką parentingu, budowy domu, urządzania wnętrz czy rodzinnego podróżowania TO MIEJSCE JEST DLA CIEBIE!

Jednocześnie chcemy podkreślić, że nie ma tu miejsca dla osób, których jedyną formą wyrażenia swojego zdania jest krytyka innych. Tu nie ma miejsca na hejt. Nie krytykujemy, nie obrażamy, nie oceniamy. Zależy nam aby każdy czuł się tutaj dobrze i swobodnie.

Jacy jesteśmy?

Lubimy szaleństwo, spontaniczne sytuacje, pomysły i decyzje. Lubimy wyzwania a nierzadko idziemy pod prąd tylko po to aby było bardziej ciekawie. Kochamy zmiany! Jesteśmy otwarci na ludzi a przy tym lubimy siebie. Po prostu.

To taka wiedza w pigułce. Żeby dowiedzieć się więcej musisz zostać tu na dłużej. Śmiało, rozgość się. Będzie nam baaaaardzo miło !

 

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.