16/09/2019

Ewa

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków- czym jest, jakie wybrać, na co zwrócić uwagę?

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków- czym jest, jakie wybrać, na co zwrócić uwagę?

Za nami połowa września, pół miesiąca przedszkolnych i szkolnych zabaw, nauki, wrażeń… Przychodzi czas na składki, wszelkie opłaty związane z obiadami, wycieczkami, doposażeniem… W pewnym momencie stajemy przed wyborem ubezpieczenia dla naszego dziecka. Muszę wam powiedzieć, że nie wyobrażam sobie pominięcia tej sprawy… Od kiedy mieliśmy wypadek w przedszkolu, gdzie Kinia złamała rączkę jeszcze bardziej zwracam uwagę na tą kwestię. Dziś zajmiemy się tematem ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków.

O pomoc przy stworzeniu tego materiału poprosiliśmy jedną z firm ubezpieczających nasze dzieci od takich wypadków, firmę NAU dlatego mam nadzieję, że wspólnie przybliżymy wam ten temat i pomożemy podjąć odpowiednie decyzje w tej sprawie.

Czym w ogóle jest ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków?

Na co zwracać uwagę przy wyborze NNW Dzieci i Młodzieży?

Co wyróżnia firmę zaproponowaną wam przez nas?

Wybór ubezpieczenia- tutaj znajdziesz wszystkie opcje

UBEZPIECZENIA NAU- SPRAWDŹ TUTAJ

To chyba najważniejsze kwestie na jakie warto zwrócić uwagę przy wyborze ubezpieczenia dla swojego dziecka. Nie chciałabym aby te ważne informacje zginęły w całym mnóstwie zbędnych szczegółów. Zdecydowanie polecam wam zapoznać się z ofertą ubezpieczeń firmy tutaj znajdziesz wszystkie opcjeZawsze możecie porównać sobie rożne oferty i zwrócić uwagę na kwestie dla was najbardziej istotne. Pamiętajmy, że pomimo tego, że wydawać nam by się mogło, że nas coś ominie, nas nie dotyczy, nam się nie przydarzy, nie mamy na to wpływu. Zawsze uważam, że lepiej zapobiegać niż potem żałować, że czegoś się nie zrobiło.

Jestem ciekawa- stawiacie raczej na ubezpieczenia jakie proponuje wam szkoła czy szukacie indywidualnie?

przedszkole rodzicielstwo szkoła ubezpieczenie NAU ubezpieczenie NNW

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.