09/09/2022

Łukasz

Tandu.pl- zajęcia on-line dla ciekawych świata! O takich zajęciach jeszcze nie słyszeliście…

Tandu.pl- zajęcia on-line dla ciekawych świata! O takich zajęciach jeszcze nie słyszeliście…

Witajcie !

Wrzesień trwa w najlepsze! W naszych domach zapewne odnajdujemy się w nowej rzeczywistości. Nasze poranki, dni, popołudnia wyglądają zupełnie inaczej od tych wakacyjnych, prawda? Muszę przyznać, że my bardzo czekaliśmy na ten czas- czas jakiejś organizacji, podziału obowiązków, czas nauki, pracy, zabawy… W końcu to wszystko ma teraz swoje wyznaczone godziny, każde z nas ma swój rytm dnia, po czym jeszcze fajniej docenić można te wspólnie spędzane chwile… zgodzisz się ze mną?

Mam nadzieję, że wdrożyliście się już w przedszkolno-szkolne tematy swoich dzieci ale wiem też, że początek roku szkolnego i pierwsze jego miesiące to czas, w którym szukamy dla naszych pociech różnego rodzaju zajęć dodatkowych, pozaszkolnych. Nasze dzieciaki mają swoje pasje, zainteresowania, chęci do działania w różnych dziedzinach, w których dobrze się czują i chcą się dalej rozwijać. To cudowne. Naszym zadaniem jest wyłapać te ich zajawki i odpowiednio wspierać ich talenty czy zainteresowania.

Dzisiaj przychodzę do Was zatem z postem przygotowanym we współpracy z TANDU.PL

TANDU.PL  to portal edukacyjny, który ma fantastyczną misję umożliwiania każdemu dziecku dostęp do najlepszych nauczycieli i najciekawszych zajęć dodatkowych, bez względu na to, czy mieszka ono w dużym mieście czy też daleko od niego. Na TANDU znajdziecie całą gamę zajęć on-line, z których skorzystać może Wasze dziecko. Partnerem merytorycznym Tandu.pl jest Fundacja Szkoła z Klasą, która monitoruje jakość oferty i pozwala ją nieustannie rozwijać. Dzięki temu, założycielom Tandu udało się stworzyć produkt, który rzeczywiście poprawia jakość polskiego systemu edukacji, poprzez zwiększenie dostępu do jakościowej edukacji pozaszkolnej.

Zajęcia na stronie TANDU.PL są stworzone tak by dostarczać jak największą wartość edukacyjną – wszystkie odbywają się na żywo, by umożliwić interakcję między uczestnikami. Dodatkowo wszystkie odbywają się w małych grupach szkoleniowych dzięki czemu możliwa jest praca zespołowa, dyskusja i wzajemna inspiracja. To na czym tutaj się skupiają to tematy, które wykraczają poza edukację szkolną lub ją uzupełniają – moim zdaniem to jest coś nietypowego, oryginalnego ale i bardzo, bardzo potrzebnego.

Wyobrażacie sobie zajęcia pt. „Projektujemy grafiki do social mediów w Canvie”? Przecież to jest genialne- rozwojowe, na czasie, totalnie w tematach, którymi interesują się dzisiaj nasze dzieci. Widziałam też coś takiego jak „Wystąpienia publiczne dla liceaulistów”, które są cyklem 14 lekcji albo „Montaż ciekawych filmików do social mediów”… Same te tytuły i propozycje zajęć wzbudzają we mnie ogromny entuzjazm i ciekawość. Po raz pierwszy trafiłam na portal, w którym widzę tak oryginalne propozycje.

Oprócz tych nietypowych jak na zajęcia lekcji mamy tutaj mnóstwo tematów związanych z nauką, technologią czy językami obcymi. Tu naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie.

 

TANDU.PL

Platforma jest przeznaczona dla wszystkich dzieci w wieku szkolnym (7-18 lat) oraz ich rodziców. Mamy też tutaj darmowe zajęcia próbne, na które możemy się zapisać i sami przekonać jak to wygląda w rzeczywistości. Myślę, że to najlepsza opcja na to aby przekonać się czy taka forma zajęć pozalekcyjnych jest dla nas.

Ja jak wiecie bo powtarzałam to już wiele razy uwielbiam tak oryginalne i nowoczesne rozwiązania. Nauka on-line jest dla mnie fantastycznym rozwiązaniem, które ułatwia również naszą codzienność. Dziecko w zaciszu swojego domu może próbować swoich sił, rozwijać swoje talenty i zainteresowania, bawić się tym wszystkim a my dodatkowo możemy mieć na to wszystko oko, bez dojazdów, zawożenia, przywożenia i myślenia o odpowiednim zorganizowaniu się.

W dzisiejszym wpisie zależało mi na tym aby przedstawić Wam portal TANDU.PL i pokazać jego możliwości. Jeśli macie ochotę przejrzeć ich ofertę zapraszam TUTAJ

a jeśli chcecie skorzystać ze specjalnie przygotowanej dla Was zniżki, wpiszcie w zamówieniu kod: Rodzicewsieci, który upoważni Was do 10% zniżki na wybrane lekcje.

  • post powstał we współpracy z portalem TANDU.PL #reklama
dla dzieci polecam portal edukacyjny reklama rodzicielstwo tandu tandu.pl współpraca zajecia dodatkowe zajęcia pozaszkolne

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.