20/11/2017

Ewa

TANIE A FAJNE CZYLI 4 ZABAWKI DO 15 ZŁ, KTÓRE ZACHWYCĄ I ZAJMĄ TWOJE DZIECKO NA DŁUGI CZAS

TANIE A FAJNE CZYLI 4 ZABAWKI DO 15 ZŁ, KTÓRE ZACHWYCĄ I ZAJMĄ TWOJE DZIECKO NA DŁUGI CZAS

TANIE A FAJNE to pomysł na nowy cykl wpisów na naszym blogu, który pojawił się wraz z pomysłem i chęcią zakupu tanich a fajnych zabawek dla naszych dziewczyn. W dzisiejszym wpisie pokażemy wam więc 4 zabawki do 15 zł, które zachwycą i zajmą Twoje dziecko na długi czas. Kreatywne, wymagające skupienia i zaangażowania dziecka a do tego… na każdą kieszeń.

Ostatnio Kinia co raz częściej marudzi mówiąc „nudzi mi się”. Wymyślamy co tylko możemy ale i nam się czasami te pomysły kończą. Zgodnie stwierdziliśmy, że daaaawno nie kupowaliśmy żadnych zabawek dzieciakom więc zrobimy im frajdę i pojedziemy po kilka zabawek.

Budowa domu to pochłaniacz kasy, ogromny wór, do którego stale trzeba wkładać a i tak wciąż nie można go zapełnić…budżet w obecnym czasie mamy więc mocno ograniczony. Postawiliśmy więc przed sobą wyzwanie- zabawki mają być fajne, ciekawe, wciągające ale i tanie! Czy upadliśmy na głowę?

Czy da się połączyć w ogóle te kwestie? Dzisiejszym wpisem udowodnimy, że tak!

Przedstawiamy wam więc 4 pomysły, które sprawdzą się w każdym domu, w którym dzieci powiedzą „nudzę się”!

PUZZLE– sprawdzają się zawsze. Tym razem postawiliśmy na 100 elementów i przyznam, że okazało się to dla Kingi wyzwaniem. Wybraliśmy dla niej puzzle 5+ i uważam, że trafiliśmy z nimi w 10! Kinga chętnie układa je raz za razem a do tego ułożenie tylu elementów zajmuje jej trochę czasu… Weronice wybraliśmy puzzle 3+ i przyznam, że trzy pierwsze razy były składane z rodzicami. Teraz leci już sama! Super! Puzzle- 9 zł.

KORALIKI to jest istny szał! Kinga jest nimi zachwycona. Jak wiadomo to mała modnisia, taki prezent to dla niej spełnienie marzeń! Postanowiliśmy więc kupić 2 opakowania ale moim zdaniem już jedno daje nieskończoną ilość możliwości i kompozycji własnej biżuterii. Koraliki 12 zł. 

UKŁADANKA MOZAIKA- no super sprawa ! Jak tylko pojawił się pomysł kupna tanich a fajnych zabawek dla dziewczyn od razu w głowie pojawiła mi się układanka z dzieciństwa. Niezliczona ilość kombinacji i możliwości. Pamiętam to jak dziś i nie ukrywam, że i tym razem musiałam skorzystać.

GRA ELEKTRONICZNA– a pamiętacie tooooo? Matko ile ja się na tym nagrałam z brejdakiem to szok! Dla Kingi to kolejne wyzwanie. Stara się jak może, próbuje, walczy. Gierki ćwiczą koncentrację, sprawność, wymagają super skupienia. Jako dzieci byliśmy tym totalnie zachwyceni dlatego postanowiliśmy przekazać tradycję kolejnemu pokoleniu, niech wiedzą co dobre 🙂 W tajemnicy wam powiem, że pierwszymi testerami byli oczywiście… rodzice! Gierka 15 zeta. 

                                                                                                                           

Jak widzicie propozycje są ciekawe. My przyjęliśmy metodę otwierania jednej zabawki dziennie. Nie ucierpiała na tym nasza kieszeń a dzieciom sprawiła cały ogrom frajdy. Zabawki sprawdzą się świetnie również jak propozycje prezentu na Mikołajki! My z tego miejsca bardzo polecamy każdą z tych opcji.

Wpisy z cyklu TANIE A FAJNE będą pojawiały się teraz systematycznie. Mamy nadzieję, że wyłapiemy w najbliższym czasie ciekawe perełki, które totalnie oczarują wasze pociechy!

dla dziecka dziecko tanie a fajne zabawki zabawki do 15 zł

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.