15/04/2017

Ewa

5 POMYSŁÓW DIY NA OZDOBY NA STÓŁ WIELKANOCNY NAWET NA OSTATNIĄ CHWILĘ

5 POMYSŁÓW DIY NA OZDOBY NA STÓŁ WIELKANOCNY NAWET NA OSTATNIĄ CHWILĘ

Kochani, na zegarze 21:00 a my przybywamy do was z nowym wpisem i dekoracjami DIY na ostatnią chwilę, które pięknie ozdobią każdy stół Wielkanocny. Jeśli nie macie więc jeszcze świątecznych akcentów na swój stół, serdecznie zapraszamy na mega szybki przegląd inspiracji, które bardzo szybko wykonacie ze swoimi dzieciakami nawet w godzinę przed rodzinnym spotkaniem.

1. Pierwszym pomysłem jest ciekawie zawinięte jajko w świąteczną serwetę. Całość przypomina nam Wielkanocnego zajączka. Całość jest bardzo praktyczna, bo przecież kto wyobraża sobie Święta Wielkanocne bez różnego rodzaju jajek! Do tego żółta serwetka i delikatny ozdobny kwiat. Wszystko przewiązujemy szarym sznurkiem.

2. Drugi pomysł to pomysł na ciekawie podane serwetki. Kolorami oczywiście bawicie się wedle uznania. My zrobiliśmy różnokolorowe bo będą one przeznaczone właśnie dla dzieci. Tu po raz kolejny potrzebny nam jest szablon zajączka, który ściągniecie sobie w każdej chwili z internetu, jest ich tam całe mnóstwo. Szkic wycinacie z brystolu. Następnie, delikatnie składacie zajączka na pół robiąc mu nożyczkami dziurki w brzuszku, tak aby potem mogły tam się zmieścić serwetki. Fajne, co? 🙂

3. Trzecia propozycja to trzymający nasze sztućce, ogromny zajączek, którego możecie umieścić na talerzu. Mega efektownie to wygląda w rzeczywistości, obiecuję 🙂 Metoda ta sama co wyżej. Szkic, wycięty zajączek, dziurki w brzuszku. Wkładamy sztućce a na koniec robimy kokardkę szarym sznurkiem czy ozdobną tasiemką.

4. Czwarta opcja to kolejny sposób na podanie gościom serwetek. Kolejny szkic, kolejny zajączek. Wyciętego z brystolu zajączka kładziecie na złożoną serwetkę po czym przewiązujecie sznureczkiem bądź tasiemką. Szybkie i ładne, hm?

5. Piąty pomysł to ostatnia deska ratunku, dla kogoś kto nawet na wycinanki nie znajdzie już chwili. Potrzebujecie trochę sianka, szklany pojemnik lub wazon, kilka jajek i kwiaty. Z racji tego, że kwiaciarnie już zamknięte wyskoczcie szybko przed dom a na pewno znajdziecie takie cuda. O tej porze roku to najpiękniejsze kwiaty!

Późna godzina, przede mną jeszcze sałatki, jajeczka i te sprawy. Stół już mamy załatwiony a jeśli wam brakuje tego typu elementów, zachęcamy do działania. Wszystkie opcje to błyskawiczne sposoby na proste i efektowne odświeżenie wielkanocnego stołu. Bo oprócz cudownego towarzystwa obok miło będzie popatrzeć na coś takiego, prawda?

 

DIY inspiracje ozdoby wielkanocne stół wielkanocny wielkanoc zrób to sam

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.