24/12/2020

Ewa

Okno narożne w świątecznym wydaniu- święta 2020.

Okno narożne w świątecznym wydaniu- święta 2020.

Witajcie w kolejnym, świątecznym wpisie! Dzisiaj możecie zobaczyć nasze okno narożne w świątecznym wydaniu.

Okno narożne to takie element naszego domu, który zachwyca dosłownie każdego dnia! W tamtym roku powiesiliśmy tu trzy białe gwiazdy i ten pomysł przenieśliśmy również na ten rok. Myślę, że zostanie on z nami na długo a same gwiazdy będą zmieniały wyłącznie swoje kolory.

W tym roku postawiliśmy na połączenie zieleni z bielą, z czego biała będzie pięknie świecić dodatkowo wieczorem. Na parapecie dzieje się magia- jest prosto, bardzo klasycznie, bez przepychu. Mamy tu świeże, pachnące gałązki przewiązane delikatnymi światełkami i udekorowane suszonymi pomarańczami. W rogu postawiłam dodatkowo domek, w którym odpalamy świece.

Dekoracje okna narożnego sprawiają mi ogromną radość. To cudowny kącik do różnego rodzaju aranżacji niezależnie od okazji czy pory roku. Tu zawsze może być pięknie i różnorodnie!

 

boże narodzenie 2020 dekoracje świąteczne dodatki do domu inspiracje świąteczne okno narożne święta 2020

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.