24/12/2020

Ewa

Motyw przewodni naszych dekoracji na święta 2020- pomarańcze i drewniane kule- dekoracje kominka.

Motyw przewodni naszych dekoracji na święta 2020- pomarańcze i drewniane kule- dekoracje kominka.

W tym roku motywem przewodnim na nasze święta 2020 są bez wątpienia suszone pomarańcze oraz drewniane kule, które są hitem tego roku jeśli chodzi o elementy dekoracyjne. W tym wpisie pokażemy Wam te elementy w dekoracji naszego kominka.

Ponownie we wpisie, w którym pojawi się nasz kominek muszę podkreślić jak bardzo ten element zdobi nasz dom, jak bardzo nas cieszy i jak cudowną decyzją okazało się jego posiadanie. Wciąż podtrzymuje swoje stanowisko w związku tym tematem- nie wyobrażam sobie nie mieć tego kącika w naszym domu. To jaki klimat potrafi stworzyć w naszej przestrzeni jest nie do opisania.

W tym roku, tak jak napisałam, motywem przewodnim naszych świątecznych dekoracji są przygotowane przez nas suszone pomarańcze oraz drewniane kulki, w różnych rozmiarach, z których można zrobić naprawdę CUDA!

Od dawna wiedziałam, że w tym roku to właśnie z tych elementów zrobimy nasz łańcuch na kominek. Marzyła mi się naturalna, delikatna, pachnąca świętami i lasem dekoracja. Bez zbędnego przepychu czy kiczowatych dodatków. Oprócz wspomnianego łańcucha, postawiłam więc na świeże, zielone gałązki, ulubionego renifera, drewniane choinki oraz wymarzone, trzy dzwonki.

Wielką zmianą jaka tu zaszła jest samo przemalowanie naszego kominka z czerni na biel- oj jak to dobrze zrobiło tej przestrzeni! Jest jaśniej, świeżo, delikatnie… Zachwyca mnie tegoroczny efekt!

dekoracje kominka dekoracje świąteczne kominek święta 2020

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.