28/12/2020

Ewa

Świąteczna aranżacja stołu- święta 2020

Świąteczna aranżacja stołu- święta 2020

Tak jak obiecałam, w dzisiejszym wpisie pojawi się świąteczna aranżacja naszego stołu. Od zawsze marzyłam, żeby pokazywać Wam tego typu inspiracje. Przyznam, że po tegorocznych świętach i przygotowaniu naszych dekoracji mam wielki apetyt na więcej i nie wiem czy to normalne… ale wczoraj myślałam już nad inspiracjami na nadchodzące święta!

W tym roku postawiłam na beże w połączeni z zielenią i naszym motywem przewodnim czyli pomarańczami. Do tego biała, klasyczna zastawa, która powinna znaleźć się dosłownie w każdym domu. To ona pozwala nam tworzyć różne kombinacje kolorystyczne i zupełnie nie ogranicza nam tych wizji.

W tym roku furorę zrobiły również złote sztućce, które na stole dodają ogromnej elegancji. Moim hitem okazały się również nowe kielichy i szklanki, które razem tworzą piękny komplet.

Na białych talerzach postanowiłam zaś położyć zielone serwetki, na których znowu położyłam nasze pomarańcze. rewelacyjnie kontrastowało nam to z talerzami i pięknie nawiązywało dosłownie do wszystkich pozostałych dekoracji w domu. W tym roku osiągnęłam w naszych wnętrzach totalną spójność- uwielbiam ten efekt, kiedy w każdym kącie, każda dekoracja współgra cudownie z całą resztą.

Na stole wspaniałym dodatkiem okazały się również małe gwiazdki na desce z Home&You. To bardzo efektowny dodatek na przekąski czy słodkości. Na środku mamy oryginalny złoty świecznik  z Jysk z zielonymi świeczkami.

Zobaczcie jak prezentowała się nasza świąteczna aranżacja stołu 2020.

 

aranżacja stołu biała zastawa Boże Narodzenie boże narodzenie 2020 inspiracje świąteczne kielichy świąteczna aranżacja stołu święta 2020 złote sztućce

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.