11/08/2017

Ewa

CYFROWA NIANIA ELEKTRONICZNA Z KAMERKĄ- NIEZASTĄPIONA POMOC CZY ZBĘDNY GADŻET?

CYFROWA NIANIA ELEKTRONICZNA Z KAMERKĄ- NIEZASTĄPIONA POMOC CZY ZBĘDNY GADŻET?

Hejoooo, Kochani piszę ten wpis dosłownie na leżąco. Na jutro mamy termin porodu! Zleciało tak, że sami nie możemy w to uwierzyć. Powoli czuję, że wielka chwila nadchodzi. Boję się jak cholera! Nie bałam się tak ani przy pierwszym ani przy drugim dziecku. Pociesza mnie fakt, że z każdym porodem podobno sytuacja wygląda bardziej optymistycznie- tego się trzymam i to sobie wmawiam teraz w każdej minucie.

Przybywam dziś do was jednak z gadżetem, o którym bardzo chciałabym wam opowiedzieć już, teraz. Wczoraj trafił w nasze ręce a dziś mocno go testowaliśmy właśnie po to aby móc opowiedzieć wam o nim kilka zdań- CYFROWA NIANIA ELEKTRONICZNA Z KAMERKĄ VTECH BM3200

Na nianię z prawdziwego zdarzenia się jeszcze nie zdecydowaliśmy choć śmieję się do Łukasza, że przy 4 dziecku to już chyba spróbujemy haha więc tym razem postawiliśmy na nianię elektroniczną. Muszę wam powiedzieć, że wcześniej nie odczuwałam potrzeby posiadania takiego gadżetu natomiast teraz uważam, że będzie na to idealny czas i miejsce.

Co zatem sprawiło, że zdecydowaliśmy się na nianię elektroniczną i dla kogo wydaje się być ona gadżetem przydatnym i potrzebnym?

Moim zdaniem sprawdzi się na pewno u każdego kto ma dom, większe mieszkanie albo zdarza się mu zostawiać dzieci pod czyjąś opieką. Dla każdego kto potrzebuje większej pewności, dla każdego przezornego ale i ciekawego i lubiącego tego typu gadżety domowe. Jak wiecie jestem wielka fanką takich zabawek, dlatego tak chętnie sprawdzimy jak takie rozwiązanie sprawdzi się u nas. Powoli stawiamy też dom a i wyjazdy na pewno będą nam się zdarzać dlatego tym razem będziemy sprytniejsi i sięgniemy właśnie po takie wparcie. Zdecydowanie więcej będę mogła opowiedzieć wam w trakcie jej użytkowania i na pewno to zrobię natomiast sam wybór takiego urządzenia już na starcie wydaje się nie być łatwym zadaniem.

Na co zwracaliśmy uwagę przy wyborze elektronicznej niani- czyli najważniejsze funkcje i zalety VTECH BM3200.

Jak widzicie nasza niania jest zdecydowanie na pełnym wypasie.Ogrom bardzo fajnych, konkretnych opcji, świetny design i mnóstwo możliwości, które ułatwią nam codzienne funkcjonowanie- to lubię. Zobaczcie więc jak prezentuje się w naszym pomieszczeniu a jeśli macie jakieś dodatkowe pytania, śmiało piszcie.

Jakieś wady?

Nie wiem czy można nazwać to wadą ale nasza kamerka musi być przyczepiona do ściany pod kątem, tzn. bardzo żałuję, że nie ma w niej ruchomej kamerki dzięki, której cała niania będzie przyczepiona ładnie, prosto a nam będzie łatwiej objąć pożądany efekt. Myślę, że efekt wizualny były wtedy jeszcze lepszy- ale to sprawa dla tych, którzy zwracają uwagę na totalne szczególiki 🙂

Dajcie też koniecznie znać czy korzystaliście z takich gadżetów i jak się u was sprawdziły. Jesteśmy bardzo ciekawi waszych opinii i doświadczeń.

Nasz model elektronicznej niani znajdziecie TUTAJ

Kochani, z kodem: rodzice15% zgarniacie 15% zniżki na wszystkie produkty VTECH  !!!! Łapcie i korzystacie 🙂

Nasz model niani elektronicznej jak i cały pozostały asortyment znajdziecie TUTAJ

ciąża dziecko niania niania elektroniczna niania elektroniczna z kamerką vtech bm3200 wyprawka

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.