21/03/2018

Ewa

Stoliczku nakryj się!- Warsztaty Kulinarne Mały Szef

Stoliczku nakryj się!- Warsztaty Kulinarne Mały Szef

Kochani jak wiecie, wczoraj relacjonowaliśmy wam na naszym Instagramie (tutaj) warsztaty kulinarne z robienia pizzerinek w restauracji rodzinnej w Lublinie- Stoliczku nakryj się!. Obiecałam od razu, że więcej o samych warsztatach opowiem wam dziś na blogu bo samo miejsce, rekomendowaliśmy wam już na blogu jakiś czas temu. Zobaczcie więc co się wczoraj działo!

Warsztaty z robienia pizzerinek odbyły się wczoraj, późnym popołudniem. Restauracja Stoliczku Nakryj Się! organizuje takie spotkania cyklicznie oferując nam całą masę przeróżnych warsztatów, w których udział biorą właśnie dzieci. Na takie spotkanie może oczywiście zapisać się każdy chętny natomiast liczba miejsc jest zawsze w jakiś sposób ograniczona. Terminy spotkań oraz tematyka warsztatów jest zdradzana oczywiście wcześniej na fanpage restauracji. Same warsztaty kosztują 25 zł i trwają ok. 2 godzin. W cenie warsztatów jest edukacja kulinarna, zrobione przez dziecko jedzenie, napoje oraz dyplom ukończenia warsztatu. Spotkanie z dziećmi prowadzi zaś sam Szef Kuchni Mariusz Szymański, który zawsze służy radą i pomocą.

Warsztaty Kulinarne Mały Szef to cykl spotkań tematycznych takich jak: pizza, sałatka, słodkie wypieki czy potrawy sezonowe. Podczas warsztatów dzieci mają okazję same przyrządzić dane potrawy, poznają nowe smaki, tradycje, zdobywają kulinarną wiedzę oraz mają okazję do świetnego eksperymentowania. Wszystko odbywa się w przemiłej atmosferze w cudnej, baaaardzo klimatycznej restauracji rodzinnej.

Warsztaty Pizza to nasze pierwsze spotkanie tego typu. Dziewczynki świetnie odnalazły się w grupie dzieciaków, były bardzo podekscytowane samym faktem samodzielnego przygotowywania potrawy. O ile o 5 letnią Kingę nie martwiłam się zupełnie jak da radę o tyle bardziej skupiałam się na reakcji Weroniki. Ale Wercia jak to Wercia- odnajdzie się w każdej sytuacji! Od początku do końca sama wszystko przygotowywała. Dziewczynki wybierały ulubione składniki swojej pizzy, bacznie obserwowały całą masę rozbawionych dzieci i uważnie słuchały poleceń szefa kuchni. Byliśmy z Łukaszem pod wielkim wrażeniem ich pracy i zachowania.

To co mnie mocno zaskoczyło to to, że pomimo trwającego tygodnia i obowiązków z tym związanych na warsztatach pojawiła się cała masa rodziców ze swoimi gotowymi na wszystko dziećmi. Z drugiej strony nie ma się co dziwić- niska cena warsztatów, świetna organizacja całego spotkania i niesamowita okazja przeżycia wspaniałej przygody, przyciąga. Takich miejsc brakuje! Restauracji Stoliczku Nakryj Się! należą się brawa! Za inicjatywę, pomysł i wykonanie. To nasze pierwsze warsztaty kulinarne ale nie ostatnie. Już czekamy na kolejne terminy!

Na koniec dumne z siebie dziewczynki zawiozły kawałeczek pizzy do spróbowania dziadkom 🙂 A teraz… szukamy dobrego miejsca do powieszenia dyplomów Małego Szefa.

Na stronę restauracji traficie klikając TUTAJ

dla rodzin dziecko fajne miejsca lublin miejsca dla rodzin restauracja rodzinna stoliczku nakryj się warsztaty kulinarne

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.