07/08/2017

Ewa

IKEA PO SĄSIEDZKU- DOM TO LUDZIE

IKEA PO SĄSIEDZKU- DOM TO LUDZIE

Jak wiecie jakiś czas temu rozpoczęliśmy budowę naszego wymarzonego domu, naszego miejsca na ziemi. Miejsca, które siedziało nam w głowie od dawna… Miejsca, którego nie możemy się doczekać. Wyśnione, wymarzone, jedyne takie…

W minioną sobotę mieliśmy okazję uczestniczyć w warsztatach Zróbmy to inaczej! Dekorujemy z tego co mamy zorganizowanych przez wyjątkowe miejsce jakim jest IKEA Po Sąsiedzku. Naszym zadaniem było przyniesienie starych materiałów i doniczek, z których mieliśmy stworzyć dodatki do domu. Na warsztatach okazało się, że będziemy czarować z tego wszystkiego świetne kaktusy, które mogą być nietypowym i przede wszystkim jedynym w swoim rodzaju dodatkiem do waszego domu. Takie ozdoby na pewno świetnie sprawdzą się w pokoikach dziecięcych. A ile było przy tym zabawy 🙂 Przyznaję, że coś takiego robiliśmy po raz pierwszy.

Byliśmy bardzo ciekawi samego miejsca, w którym te warsztaty miały się odbywać. Po pierwsze dlatego, że uwielbiamy styl skandynawski, po drugie, sam fanpage strony robił już na nas ogromne wrażenie, po trzecie mieliśmy okazję spędzić ciekawie wspólny czas. Chcieliśmy zobaczyć te wnętrza, poznać ich klimat i przyjrzeć się bliżej całemu założeniu jaki miała firma tworząc tak interesująco zapowiadające się miejsce na mapie Lublina.

Co wyróżnia to miejsce od innych?

Do IKEA Po Sąsiedzku wpadasz jak do znajomych, jak do domu, w którym chcesz spędzić dobrze czas z rodziną, znajomymi, dziećmi.. Przekraczasz próg tego miejsca i czujesz się jak u siebie. Magia?

Kiedy chcesz zwyczajnie odpocząć szukasz dużego fotela czy łóżka, na którym położysz się i pogapisz w sufit. Kiedy wpadasz do niego z grupą znajomych siadasz przy mega dużym stole, jak w salonie, w którym dla każdego znajdzie się miejsce…Bierzecie ciacho, mrożoną kawę i śmiejąc się do siebie wpadacie na kolejny, szalony pomysł. Kiedy masz ochotę pobyć „sam na sam” z mężem idziesz na wygodny fotel, znajdujący się tuż obok klimatycznej lampy, która od razu tworzy wam przytulny i romantyczny nastrój, którego tak bardzo potrzebowaliście. A kiedy przychodzi chwila kiedy macie ochotę poszaleć całą rodziną, napić się zimnej, przepysznej lemoniady pędzicie prosto do szalonej bawialni albo wtulacie się do siebie na mega dużym, rodzinnym łóżku, wybieracie ulubioną książkę i urządzacie sobie wspólne czytanie. To brzmi ciekawie, prawda?

Kiedy masz ochotę kreatywnie spędzić czas wpadasz właśnie na takie spotkanie na jakie my wczoraj. IKEA Po Sąsiedzku każdego dnia organizuje przeróżne, tematyczne warsztaty, na których możesz pokazać swój talent, na których możesz się zrelaksować, porobić to co lubisz, poświęcić czas na swoje zainteresowania- jak w domu.Sam decydujesz jak i z kim chcesz spędzić tego typu chwile.

Kiedy masz ochotę coś przekąsić, napić się gorącej kawy czy herbaty kierujesz się, jak zwykle zresztą do serca domu- klimatycznej, mocno skandynawskiej kuchni, która totalnie nas oczarowała i zainspirowała. Wiesz, że możesz przyjść tam ze swoim ulubionym kubkiem i to z niego napić się przepysznej, domowej kawy?

Dlaczego poczuliśmy się tam aż tak dobrze kiedy tak na prawdę byliśmy tam po raz pierwszy?

Przede wszystkim dlatego, że mogliśmy tam być razem. Dom to ludzie. Bez nich żaden kąt nie będzie Cię cieszył. To wy tworzycie to miejsce, jego klimat. Kiedy cieszycie się sobą, cieszycie się przy tym najmniejszymi szczegółami, dodatkami… w ogóle zwracacie na nie uwagę. IKEA Po Sąsiedzku daje wam taką możliwość. Zwraca waszą uwagę na to, że aby dostrzec piękno wnętrza trzeba mieć z kim cieszyć się tymi detalami. To one dopełniają was, nigdy na odwrót. Wtedy takie wnętrza Cię inspirują. I nas mocno zainspirowały.

Trafiliśmy w idealne miejsce o idealnym czasie! W czasie kiedy tworzymy TEN NASZ dom, kiedy będziemy budować jego klimat, w czasie kiedy oczekujemy na trzecią córkę… Fundamenty już mamy- jesteśmy nimi my sami. To od nich zaczynamy, to na nich budujemy całą resztę… Przyłączysz się?

      

 

     

        

    

dom fajne miejsca ikea ikea po sąsiedzku styl skandynawski wnętrza

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.