14/11/2019

Ewa

Darmowy kalendarz do druku- GRUDZIEŃ 2019 + specjalne opcje świąteczne!

Darmowy kalendarz do druku- GRUDZIEŃ 2019 + specjalne opcje świąteczne!

Dziś oddajemy w Wasze ręce kalendarz na grudzień! Taaak, ostatni kalendarz miesięczny gotowy jest do druku i czeka na Wasze planowanie a wiecie… w grudniu naprawdę jest co planować i co spisywać… Tym razem wyjątkowo bo aż w 8 wersjach kolorystycznych! Zobaczcie sami miniatury kalendarzy a potem wybierzcie swoją ulubioną opcję i drukujcie! Będzie nam bardzo miło jeśli udostępnicie wpis na facebooku i puścicie go dalej w świat!

Tak prezentują się kalendarze na miesiąc grudzień:

Standardowe trzy wersje kalendarzy oraz…

Wersje świąteczne:

KLIKNIJ PONIŻEJ I WYBIERZ SWOJĄ ULUBIONĄ WERSJĘ:

POBIERZ

Wybraliście? Koniecznie znać, która wersja podoba Wam się najbardziej i która będzie zdobić Wasze domowe kąty. Jestem bardzo ciekawa! Tymczasem drukujcie, planujcie i zapisujcie wszystko co warte waszej uwagi bo w grudniu nie trudno o zawrót głowy! Święta, prezenty, zakupy, stroje, dekoracje… bez wątpienia grudzień będzie wyjątkowy!

darmowe pliki do druku kalendarz 2019 kalendarz na grudzień rodzice w sieci organizują czas

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.