06/06/2020

Ewa

Nasza instagaleria zdjęć na ścianie przy schodach- najpiękniejsze wspomnienia z budowy domu.

Nasza instagaleria zdjęć na ścianie przy schodach- najpiękniejsze wspomnienia z budowy domu.

O takiej galerii zdjęć marzyłam od początku naszej budowy! Przez cały czas jej trwania robiłam zdjęcia tworząc nasz instagramowy pamiętnik. Potem wiedziałam, że taka galeria powstanie w naszym domu. Najpiękniejsze wspomnienia z budowy domu czyli galeria zdjęć na ścianie przy schodach.

Pamiętam jak dziś, jak opowiedziałam Wam o pomyśle stworzenia takiej galerii. Odzew był niesamowity- jedni deklarowali taką galerię u siebie, inni zaczęli robić więcej zdjęć ze swojej budowy właśnie po to aby kiedyś coś takiego stworzyć. To mega fajne uczucie móc Was zainspirować w jakimś temacie.

Sprawa wcale nie była łatwa na początku bo zdjęć było dziesiątki… po długim czasie wybierania, przebierania i oglądania tych pięknych wspomnień, wybrałam te zdjęcia, które kojarzyły mi się najpiękniejszymi chwilami, momentami, wydarzeniami z czasów budowy zdrojówek.

Od razu wiedziałam komu zlecę kontynuację prac nad tym pomysłem 🙂 Wywołanie zdjęć z instagrama zleciłam MoonylabZdjęcia możecie wywołać prosto ze swojego telefonu. Wystarczy, że ściągniecie sobie odpowiednią aplikację i do dzieła!

Moony Lab ma w swojej ofercie całe mnóstwo propozycji- fotoksiążki, zdjęcia w kwadratach czy te bardziej klasyczne. Do was należy decyzja jak wywołacie swoje wspomnienia 🙂

Jeśli chodzi o samo wykonanie ścianki: początkowo myślałam, żeby zrobić to w tradycyjnych ramkach ale potem wpadłam na pomysł instagalerii i przyczepienia tych zdjęć na przeznaczoną do tego typu działań masy. Tym sposobem galeria jest bardziej w klimacie instagramowym niż tradycyjnym co baaaardzo, bardzo mi się podoba.

Zobaczcie jak to wszystko się prezentuje! Jestem zachwycona efektem końcowym. Teraz za każdym razem wchodzenia po schodach czy schodzenia na dół wracamy do pierwszych momentów, przepięknych emocji… przypominamy sobie cały wkład naszej pracy, kompromisów i organizacji jaki musieliśmy włożyć w to wszystko by powstał nasz dom!

 

 

Nasza galeria wspomnień jest GOTOWA! 

Kochani na hasło: rodzicewsieci10 dostajecie w MoonyLab od nas 10% rabatu na produkty !

My tymczasem pakujemy walizki i ruszamy w trasę z projektem URLOP W KRAJU! Śledźcie nas na bieżąco!

 

Moonylab- TUTAJ

budowa domu galeria zdjęć moonylab schody ściana przy schodach wnętrza zdjęcia

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.