02/01/2020

Ewa

Darmowy kalendarz na STYCZEŃ 2020- pliki do druku

Darmowy kalendarz na STYCZEŃ 2020- pliki do druku

Witajcie w pierwszym wpisie 2020 roku!

W dzisiejszym poście serwujemy Wam zupełnie nowe kalendarze. Postanowiłam w tym roku skupić się w tych plikach typowo na dniach miesiąca i wolnym miejscu na zapisywanie wszystkiego co ważne i do zapamiętania w danym dniu. Zrezygnowałam w tabeli „Ważne Rzeczy” bo z doświadczenia wiem, że to co ważne i tak musimy wpisać w okienko podporządkowane danej cyferce. Teraz mamy jeszcze więcej miejsca na zapisywanie najważniejszych rzeczy danego miesiąca. Taka wersja wydaje mi się bardziej przejrzysta i praktyczna.

Pliki jak zawsze dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych. Jeśli macie ochotę na jakieś konkretne kolory dawajcie znać a te, o które będzie prosić najwięcej osób wdrożymy do druku 🙂

Swoją drogą zamierzam stworzyć plannery,  w których będzie więcej miejsca na zapisywanie naszych celów, marzeń, postanowień, rzeczy do zrobienia. Myślę, że mocno rozwiniemy się w tej tematyce bo w tym roku wiem, że muszę być szczególnie zorganizowana. Przede mną cała masa wyzwań i zadań jakie sobie wyznaczyłam! Sądzę, że Wy również macie całą masę zaplanowanych rzeczy, listę marzeń do zrealizowania i całą górę zadań, które trzeba odhaczyć.

Zatem działajmy! Pobierajcie, drukujcie i polecajcie dalej <3

WERSJA CZARNO-BIAŁA DO POBRANIA TUTAJ:

POBIERZ

WERSJA NIEBIESKA TUTAJ:

POBIERZ

WERSJA RÓŻOWA TUTAJ:

POBIERZ

darmowe pliki do druku kalendarz styczeń 2020 rodzice w sieci organizują czas styczeń 2020 styczeń do druku

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.