06/03/2016

Ewa

6 RZECZY, KTÓRE USZCZĘŚLIWIAJĄ MNIE NA CO DZIEŃ

6 RZECZY, KTÓRE USZCZĘŚLIWIAJĄ MNIE NA CO DZIEŃ

Nie wiem jak jest u was ale osobiście staram cieszyć się nawet małymi rzeczami, sprawami czy gestami… Są takie rzeczy, które zawsze sprawią mi przyjemność, zawsze poprawią humor i dobrze nastroją na resztę dnia. Myślę, że małymi krokami zawsze dojdziemy do celu, najważniejsze to iść do przodu…

Dziś przygotowałam więc dla was listę 6 rzeczy, które dają mi radość każdego dnia. A oto i ona:

1. Kawa

Picie kawy to dla mnie rytuał. To chwila dla mnie, chwila relaksu, odpoczynku… chwila kiedy mogę się zastanowić, pomyśleć… To moment, w którym pojawiają się w głowie najlepsze pomysły czy plany. Najlepiej smakuje w ulubionym kubku. A luksus czuję już wtedy, kiedy mogę wypić ją jeszcze gorącą… ale Mamy tak już chyba mają, że nie zawsze jest to możliwe 🙂

Zdecydowanie nie piję kawy po to żeby mnie obudziła, bardziej z przyzwyczajenia.

Kawa- koniecznie rano i koniecznie po południu. Obowiązkowo rozpuszczalna, z mlekiem i cukrem.

2. Dzieci

Dzieci zawsze poprawiają mi humor. Sam ich widok zaraz po przebudzeniu wystarczy mi żeby poczuć się lepiej czy pewniej… Jeden uśmiech potrafi wynagrodzić dosłownie wszystko. Wiem, że muszę być silna i odważna a każdą porażkę obrócić w sukces. Zdecydowanie są moją siłą napędową.

3. „Kocham Cię”

Nie wiem jak jest u was ale słowo „Kocham Cię” ma dla mnie wręcz magiczną moc. Kiedy słyszę te słowa od męża czy dziecka, wierzę, że wszystko jest możliwe. Kocham i jestem kochana- najpiękniejszy dar od życia.

4. Blogowanie

Blogowanie to coś bez czego nie wyobrażam sobie już swojego życia. Wypełnia każdy nasz dzień. Wszystko się z nim wiąże. To dzięki temu mamy wspólną pasję, która jeszcze bardziej nas połączyła. Blogowanie to niesamowita przygoda, styl życia i ludzie… Fantastyczna sprawa.

5. Muzyka

Nie wyobrażam sobie świata bez muzyki. Kiedy mam gorsze chwile zamykam się w swoim świecie z słuchawkami na uszach i odpływam. Mam czas na przemyślenie pewnych spraw, łapie dystans i zaczynam myśleć pozytywnie. Świetny partner do ćwiczeń, relaksu i szaleństwa!


6. Słońce

To kolejna „rzecz”, która zdecydowanie ma w sobie magiczną moc. Kiedy wstaję rano a za oknem widzę pięknie wschodzące słońce i przeszywające nasz pokój promienie wiem, że to będzie dobry dzień. Wpływa na mnie bardzo pozytywnie, dodaje energii i zdecydowanie nakręca.

Jeśli macie swoje sprawdzone sposoby na to aby zwyczajnie poczuć się lepiej podzielcie się nimi w komentarzu. Jesteśmy bardzo ciekawi co was nakręca pozytywnie i daje wam radość każdego dnia. Czekamy!

 

lifestyle

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.