12/09/2019

Ewa

HITY SIERPNIA- co nowego, co fajnego, co dobrego u nas… było?

HITY SIERPNIA- co nowego, co fajnego, co dobrego u nas… było?

Mamy połowę sierpnia a ja zupełnie zapomniałam o wpisie z hitami miesiąca sierpnia, które to zawsze mam robić na początku kolejnego miesiąca. Dobrze, że mamy was bo to właśnie WY licznie przypomnieliście nam o cyklu, który jak widać bardzo fajnie się przyjął. Nadrabiamy zaległości i ruszamy z małym podsumowaniem miesiąca sierpnia czyli co nowego, co fajnego, co dobrego u nas… było?

#BLOG

Hitem miesiąca Sierpnia jeśli chodzi o blog bez wątpienia była wielka przygoda z Galerią SKENDE, o której tak na prawdę chciałabym napisać w oddzielnym wpisie pokazując wam tym samym efekty naszej pracy 🙂 Nie mogłam jednak nie wpisać tutaj takiego wydarzenia bo współpraca z galerią była dla nas wyjątkowa z tego względu, że braliśmy w niej udział całą rodziną. Naszym zadaniem była promocja lubelskich sklepów przy Galerii Skende związanych z tematyką urządzania mieszkań i domów. Tym samym idealnie trafiona akcja w czas i sytuację, w której znajdujemy się my sami!

My sami mogliśmy więc sprawdzić się w zupełnie nowej roli i zupełnie nowej sytuacji jaką były nagrywki z profesjonalną ekipą. Dziewczynki spisały się fantastycznie! Nic więcej nie zdradzam bo poopowiadam wam o tym szalonym weekendzie w poście poświęconemu całej tej akcji!

#HITY ZAKUPOWE

Bez wątpienia było takich aż 5!

Pierwszym są plecaki szkolne TOPGAL dla dziewczyn.

Drugim hitem typowo szkolnym jest nowe biurko Kini. Nasze biurko znajdziecie TUTAJ. Już teraz wiem, że będzie to super wybór- nowoczesny, ciekawy ale i baaardzo praktyczny. Biurko Kingi co prawda czeka jeszcze zapakowane w pudle ale mam nadzieję, że lada moment ruszymy z urządzaniem jej pokoiku. Wtedy pokaże wam też jak urządziliśmy jej kącik szkolny.

 

Trzecim hitem zakupowym bez dwóch zdań jest nowy plac zabaw dziewczyn! Plac jest prezentem urodzinowym dla wszystkich dziewczyn a cały wpis poświęcony tej nowości znajdziecie- tutaj.

Przedostatnim choć tak samo ważnym i tak samo robiącym na wszystkich wrażenie jest nasza różowa sofa w salonie! Sofa i fotel zrobiły wśród was ogromną furorę a dla nas samych bez dwóch zdań jest to hitowy, w 100% trafiony zakup! Cały wpis poświęcony temu wyborowi znajdziecie tutaj  a samą sofę możecie kupić w tym sklepie.

I ostatni hit czyli mój iPhone XS. Nigdy nie miałam jabłuszka więc byłam jego bardzo ciekawa. Pierwsze dni odmieniły zupełnie moje codzienne funkcjonowanie. Ten telefon to totalny sztos! Wszystko pięknie hula, dźwięk jest rewelacyjny, zdjęcia wychodzą genialnie, na instastory w końcu mnie dobrze słychać, nic mi nie ucina no i działają w końcu nam wszystkie filtry. Nareszcie to, czego na maxa potrzebuję każdego dnia działa mi bez zarzutu. Ten telefon zaskakuje mnie każdego dnia pozytywnie! Hit, bez dwóch zdań!

#NASZDOM

A jeżeli jesteśmy już przy zakupach i tematach budowlanych i urządzeniowych to naszą hitową realizacją była realizacja naszej małej łazienki dolnej! Całą realizację możecie obejrzeć pod tym linkiem- wpis z realizacją małej łazienki TUTAJ

No to teraz ruszamy z dala od domu i prezentujemy wam…

#HITOWYwyjazd

Naszym hitem podróżniczym tego miesiąca była wspaniała, klimatyczna, bardzo zaskakująca Wieliczka! To właśnie tam spędziliśmy drugie urodziny Dominiki i to właśnie tam przeżyliśmy najwspanialszą przygodę tych wakacji. Wieliczka zaskoczyła nas pod każdym względem. Dzieciaki były zachwycone kopalnią, atrakcjami, pysznym jedzeniem, wspaniałym hotelem i Krakowem, do którego udało nam się jeszcze wyskoczyć na koniec wyjazdu.

Całą relację w tego wyjazdu możecie zobaczyć pod tym linkiem- 2 urodziny Domci 125 metrów pod ziemią! czyli rodzinny weekend w Wieliczce.

#PAZNOKCIOWEINSPIRACJE

#ORGANIZACYJNIE

A po wakacjach, wyjazdach i wszelkich szaleństwach przyszła pora na sprawy szkolne. Organizacyjnie oprócz kalendarza na wrzesień przygotowaliśmy dla was aż 5 wersji planów lekcji, które po wydrukowaniu naprawdę zachwycają. Zrobiłam je tak aby znalazło się miejsce na wszystko- na lekcje, zajęcia dodatkowe czy wpisanie godzin. Kolorystycznie stworzyłam je tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jeśli więc macie już gotowy plan, który nie ulegnie zmianom zapraszam was do wydrukowania:

Tutaj znajdziecie wszystkie plany do druku

 

Sierpień był dla nas bardzo intensywny, bardzo pracowity ale też szalony i przyjemny! W końcu trzeba było porządnie pożegnać wakacyjny czas i upalne miesiące. Ten miesiąc zapowiadał nam sporo świetnych zmian. Na blogu działo się baaardzo dużo dobrego, co również zaowocuje w następnych miesiącach, na budowie moc roboty, która daje fantastyczne efekty a w życiu prywatnym dużo dobrego i przyjemnego, czego chcieć więcej?

hity miesiąca hity sierpnia

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.

Scroll Up