O nas

O nas

Witajcie na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie!

Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła, że spełni wszystkie swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii.

Jesteśmy rodziną wielodzietną pochodzącą z Lubelszczyzny. Małżeństwem z 7 letnim stażem ale wspólnie kroczymy po tym świecie od 13 lat. Mamy trzy cudowne córki- Kingę, Weronikę- to one dają nam największą siłę i motywację do lepszego i bardziej wartościowego życia.

Kiedy wydawało nam się, że dwoje dzieci to spełnienie naszych marzeń przyszła pora na ważne decyzje i refleksje. Mimo wszystko czuliśmy, że kogoś nam jeszcze brakuje. Zapragnęliśmy trzeciego dziecka i tak na świecie pojawiła się nasza trzecia córka. Los zdecydował, że Łukasz będzie więc przeżywał swoją codzienność wśród czterech kobiet swojego życia.

Tym sposobem staliśmy się rodziną wielodzietną z jeszcze większym apetytem na życie. Dziś, delektujemy się życiem, delektujemy rodzicielstwem. Każdego dnia czerpiemy z niego to, co najlepsze, co najcenniejsze. Motywujemy, inspirujemy i wspieramy inne rodziny. Nakłaniamy do zaangażowanego rodzicielstwa i walki o własne marzenia.

Nasz blog to nasza historia. Historia naszego życia, naszej codzienności, naszych wszystkich wzlotów i upadków. Każdego dnia tworzycie ją razem z nami, dokładając do niej nowe emocje, nowe wspomnienia i doświadczenia…

 

Ewa- 1986

Łukasz- 1985

Kinga- 2012

Weronika- 2015

Dominika- 2017

kontakt: [email protected]

 

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.

Scroll Up