O nas

RODZINA 2+2 SPODZIEWAJĄCA SIĘ TRZECIEGO MALEŃSTWA…

Ewa-

Rocznik 86. Nie czuje swoich lat na karku. Cieszy się życiem, lubi ryzyko, szalone pomysły i szybkie decyzje. Niepoprawna optymistka, która wierzy w swoje marzenia i wyznaczone cele. Nienawidzi nudy. Uwielbia spontaniczne akcje. Bezgranicznie kocha swoją rodzinę. Lubi i akceptuje siebie. Optymizmem i wiarą w siebie chce zarażać inne kobiety.

 

Łukasz-

Rocznik 85. Ojciec dwóch córek, na które czekał „od zawsze”. Mimo, że Babiniec wchodzi mu czasem na głowę stara się być twardy.  Momentami przerażają go pomysły swojej żony. Ma fioła na punkcie piłki nożnej. Często żartuje… wychodzi mu to fantastycznie. Dusza towarzystwa. Kiedy spełni jedno marzenie, dopiero wyznacza drugie.

 

Kinga-

Urodzona w grudniu 2012. Zmieniła w ich życiu wszystko. Przewróciła ich świat do góry nogami. Sprawiła, że poczuli się rodziną. Zawsze radosna, uśmiechnięta i pełna energii. Nienawidzi nudy. Córusia Tatusia, z którym ogląda mecze. Kocha sukienki, błyskotki i wszelkie dziewczęce gadżety. Mówią, że zostanie aktorką. Najlepiej czuje się w koronie. Zakochana w młodszej siostrze od pierwszego wejrzenia. Aniołek z charakterkiem… i to niezłym.

 

Weronika-

Urodzona w październiku 2015. Spełniła tym samym marzenie mamy o posiadaniu dwóch córek i rodziny 2 +2. Z charakterkiem od 1 dnia życia. Daje do zrozumienia, że łatwo nie będzie. Oczko w głowie rodziców i … siostry. W środku nocy robi sobie długą przerwę na zabawę. To ona na razie dyktuje warunki…

kontakt: kontakt@rodzicewsieci.pl