O nas

Witajcie,

Zawsze kiedy musimy w jednym zdaniu opisać naszego bloga mówimy tak:

NASZ BLOG TO BLOG RODZINNY MAMY I TATY, KTÓRZY PEWNEGO DNIA POSTANOWILI SPEŁNIAĆ SWOJE MARZENIA TYM SAMYM MOTYWUJĄC DO TEGO INNE RODZINY.

Jesteśmy rodziną wielodzietną. Małżeństwem z 7 letnim stażem ale wspólnie kroczymy po tym świecie od 13 lat. Mamy trzy cudowne córki- Kingę, Weronikę i Dominikę. Pewnego dnia kiedy wydawało nam się, że czteroosobowa rodzina to szczyt naszych marzeń zdecydowaliśmy się zmienić ten stan. Wtedy też zaskoczyliśmy samych siebie. Rodzina to nasza siła napędowa. I to właśnie ta tematyka króluje na naszym blogu. Po urodzeniu drugiej córki blog totalnie nie związany z parentingiem stał się blogiem rodzinnym. Odkryliśmy w nim wspólne pasje i zainteresowania. Wtedy też zaczęliśmy prowadzić go razem- nasz blog to blog rodzinny mamy i taty.

Blog, który w dosłownym słowa tego znaczeniu odmienił nasze życie…

Jesteśmy zwyczajnie niezwyczajni. Mierzymy wysoko, walczymy o swoje marzenia, inspirujemy do lepszego życia i czerpania z niego radości i motywacji. Zawsze nastawieni pozytywnie. Podejmujemy wyzwania, które na starcie wydają się być niemożliwe do zrealizowania i bierzemy sobie na głowę więcej niż wydaje się do uniesienia. Lubimy szybkie tempo, szalone pomysły i życie w biegu. Wciąż wyznaczamy sobie nowe cele. Naszą energią chcemy zarażać innych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Wciąż idziemy pod prąd. I dobrze nam z tym.

Pewnego dnia ona wymyśliła sobie dom. On nie wierzył, że może się to udać. Wiecznie zaskakiwany szalonymi pomysłami swojej żony zgodził się na to wyzwanie. Dziś stawiamy pierwsze bloczki na naszej wymarzonej działce budując tym samym #naszemiejscenaziemi.

Tym samym opowiadamy wam tu naszą historię, której każdego dnia stajecie się ogromną częścią…

Ewa- 1986

Łukasz- 1985

Kinga- 2012

Weronika- 2015

Dominika- 2017

kontakt: kontakt@rodzicewsieci.pl