O nas

O nas

Witajcie na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie!

Zawsze kiedy musimy w jednym zdaniu opisać naszego bloga mówimy tak:

Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła, że spełni wszystkie swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii.

Nasz blog to blog prowadzony zarówno przez MAMĘ jak i przez TATĘ.

Jesteśmy rodziną wielodzietną. Małżeństwem z 7 letnim stażem ale wspólnie kroczymy po tym świecie od 13 lat. Mamy trzy cudowne córki- Kingę, Weronikę i Dominikę.

Pewnego dnia kiedy wydawało nam się, że czteroosobowa rodzina to szczyt naszych marzeń zdecydowaliśmy się zmienić ten stan. Wtedy też zaskoczyliśmy samych siebie. Rodzina to nasza siła napędowa. I to właśnie ta tematyka króluje na naszym blogu. Po urodzeniu drugiej córki blog totalnie nie związany z parentingiem stał się blogiem rodzinnym. Odkryliśmy w nim wspólne pasje i zainteresowania. Wtedy też zaczęliśmy prowadzić go razem- nasz blog to blog rodzinny mamy i taty. Blog, który w dosłownym słowa tego znaczeniu odmienił nasze życie…

Jesteśmy zwyczajnie niezwyczajni. Mierzymy wysoko, walczymy o swoje marzenia, inspirujemy do lepszego życia i czerpania z niego radości i motywacji. Podejmujemy wyzwania, które na starcie wydają się być niemożliwe do zrealizowania i bierzemy sobie na głowę więcej niż wydaje się do uniesienia. Lubimy szybkie tempo, szalone pomysły i życie w biegu. Wciąż wyznaczamy sobie nowe cele i do takiego też życia chcemy motywować.

Opowiadamy wam tu naszą historię, której każdego dnia stajecie się ogromną częścią…

Ewa- 1986

Łukasz- 1985

Kinga- 2012

Weronika- 2015

Dominika- 2017

kontakt: kontakt@rodzicewsieci.pl

 

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.

Scroll Up