13/01/2018

Ewa

„Tanie a fajne”- rewelacyjne gry zręcznościowe, które kupisz za mniej niż 15 zł.

„Tanie a fajne”- rewelacyjne gry zręcznościowe, które kupisz za mniej niż 15 zł.

Dziś wracamy do was z kolejnym wpisem z cyklu „TANIE A FAJNE”. Dla przypomnienia w cyklu tym proponujemy wam warte uwagi, wyjątkowe, oryginalne, ciekawe, potrafiące zając na dłużej dziecko zabawki, które dodatkowo kupisz za przysłowiowe „grosze”.

Pamiętasz pierwszy wpis z tego cyklu? Baaardzo mocno przypadł wam wtedy do gustu. Dla przypomnienia linkuję do niego- TUTAJ

Dziś pora na kolejną serię tego typu zabawek. Dziś pora na rewelacyjne gry zręcznościowe, które kupisz za mniej niż 15zł! Są to znane nam z naszego dzieciństwa propozycje jak i takie, które i dla nas są typowymi nowościami. Ich ogromną zaletą jest także to, że możecie w nie grać całą rodziną a gwarantuję wam, że szybko wam się nie znudzą.

  1. Tarcza/Bezpieczne rzutki– coś co dobrze pamiętamy właśnie z czasów swojego dzieciństwa. Taka gra sprawdzi się zarówno w waszych domach ale jest również świetną opcją do wykorzystania na świeżym powietrzu. Gwarantuje zabawę na długi czas dla całej rodziny. Świetnie nadaje się również dla najmłodszych. Dziecko nie zawsze musi zbierać punkty.. może przecież uczyć się rzucić w odpowiedni kolor, prawda? To świetne ćwiczenie celności, precyzji i cierpliwości. Tarcza z piłkami kosztowała 8,50 zł.
  2. Beczka pirata– pirat jest super nowością. Gra polega na wkładaniu noży w wyznaczone miejsca beczki, w której znajduje się pirat. Osoba, która trafi pirata sprawia, że pirat wyskakuje z beczki. Dodatkowo na dole beczki znajdują się obracane zadania, które gracze muszą wykonać w trakcie swojego „ruchu”. Kupa śmiechu, element zaskoczenia, bardzo ciekawe zadania do wykonania za jedyne 9zł 
  3. Spadające małpki- kolejna idealna propozycja na zabawę dla całej rodziny. W wyznaczone miejsca wieży wkładamy bierki różnego koloru. Górą wrzucamy małpki, które zahaczają się na bierkach, na różnych wysokościach wieży. Gracz rzuca kostką, która pokazuje jaki kolor bierki musi wyciągnąć z wieży a to znowu musi być zrobione tak aby jak najmniej małpek spadło mu przy tym z wieży. Gracz z największą ilością małpek przegrywa. Cała zabawa wymaga ogromnego skupienia i rzeczywiście świetnej zręczności. Dziecko musi się skupić i mocno postarać aby nie przegrać. Zdecydowanie nasz rodzinny HIT! 12 zł 
  4. Krokodyl u dentysty- krokodyl to tani odpowiednik znanego z TV krokodyla z chorymi ząbkami. Na zmianę naciskamy ząbki krokodyla a kiedy trafimy na ten, który właśnie go boli, krokodyl zamyka paszczę przytrzymując tym samym naszego paluszka. Kinga jest nim TOTALNIE zachwycona a Werka… cóż, bała się krokodyla i w pierwszy dzień zupełnie nie chciała spróbować haha Na drugi dzień wstała, zabrała krokodyla z łóżka Kingi i wsadziła paluszka. Traf chciał, że od razu trafiła na ten, który sprawia, że paszcza przymyka go. Od razu zrozumiała, że to wcale nie boli a potem katowała zabawę do samego wieczora 😀 Powiedzenie „mała rzecz a cieszy” pasuje tu idealnie! Krokodyl 9zł. 
  5. Skaczące żabki– 14 zł. Kolejna świetna, gra zręcznościowa. W zestawie mamy drzewko, dwie wyrzutnie i żabki. Naszym zadaniem jest umiejscowienie żabki na wyrzutni i próba trafienia nią na drzewo. Gra wymagająca skupienia i precyzji, ucząca cierpliwości a przy tym dająca cały ogrom satysfakcji. 

Jak widzicie zabawki są kupione za naprawdę małe pieniądze a sprawiły naszym dziewczynom ba! nawet nam samym cały ogrom frajdy! Wszystkie są idealnym pretekstem do spędzenia rodzinnego i aktywnego czasu. Kolejny raz serwujemy wam więc wynalezione przez nas perełki, które mamy nadzieję, będą cieszyły również was! Udanej zabawy!

dla dziecka gry zręcznościowe polecamy rodzice w sieci kupują tanie a fajne tanie zabawki zabawki

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.