17/03/2021

Ewa

Bombki na Wielkanoc? Zobacz prosty i szybki sposób na piękną dekorację wielkanocną DIY.

Bombki na Wielkanoc? Zobacz prosty i szybki sposób na piękną dekorację wielkanocną DIY.

Bombki na Wielkanoc? Zobacz prosty i szybki sposób na piękną dekorację Wielkanocną!

W dzisiejszym wpisie pokażę wam bardzo łatwą i szybką do zrobienia dekorację Wielkanocną. Pomimo tego, że jest bardzo łatwa w zrobieniu, robi wielkie wrażenie w efekcie finalnym.

Do wykonania takiej dekoracji będziecie potrzebować:

Poniżej podam Wam wszystkie linki, pod którymi znajdziecie te przedmioty i w błyskawiczny sposób zamówicie jeszcze przed świętami.

Pierwotnie wielkanocne bombki miały takie dziwne, błyszczące sznureczki. Ja wymieniłam je na nitkę i od razu zrobiło się lepiej. Do każdej bombki wkładacie plastikowe/styropianowe jajko oraz piórko. Ja w swojej dekoracji użyłam różnych rozmiarów jajka jak i różnych kolorów, tak aby pasowało mi to do pozostałych świątecznych dekoracji. Wybrałam zatem biel, kolor cielisty oraz błękitny. Piórka kupiłam w brązowo- beżowych odcieniach. Tak na prawdę tyle ! Gotową bombkę wielkanocną zawieszamy na gałązkach i wkładamy do wazonu. Jest pięknie, delikatnie i baaardzo świątecznie !

Zobaczcie sami!

Wielkanocne bombki- kupisz tutaj

Piórka- kupisz tutaj

Plastikowe nakrapiane jaja-kupisz tutaj

Białe jajka nakrapiane- kupisz tutaj

Jajka styropianowe błękitne- kupisz tutaj

Szklany wazon- kupisz tutaj

 

bombki na wielkanoc dekoracje diy dekoracje wielkanocne DIY wielkanoc

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.