PIERWSZY RAZ?

Witaj na naszym blogu!

Blogu rodzinno-lifestylowym. Miejsce to tworzone jest przez całą naszą rodzinę Ewą, Łukasza, Kingę, Weronikę I Dominiikę. Jesteśmy rodziną wielodzietną, która stale idąc pod prąd walczy o swoje marzenia. W blogowaniu odnaleźliśmy wspólne pasje dzięki czemu dziś, blog jest nieodłącznym elementem naszej codzienności. Naszą misją jest inspirowanie i motywowanie innych rodzin.

Tu każdy dodaje swoją cegiełkę. Będzie nam bardzo miło jak do nas dołączysz.

NASZ BLOG TO BLOG RODZINNY MAMY I TATY, KTÓRZY PEWNEGO DNIA POSTANOWILI SPEŁNIAĆ SWOJE MARZENIA TYM SAMYM MOTYWUJĄC DO TEGO INNE RODZINY.

Kto pisze na blogu?

Posty pisane są zarówno przez Ewę jak i Łukasza. Jako nieliczni tworzymy blog parentingowo- lifestylowy pisany zarówno przez mamę jak i przez tatę.

Co znajdziecie na naszym blogu?

Najczęściej nas samych. Poruszamy tematy dotyczące związków, rodziny, dzieci, rodzicielstwa i ogólnie pojętego lifestylu… Pokazujemy naszą codzienność i poruszamy tematy, które bezpośrednio nas dotyczą. Spore miejsce znajduje tu również tematyka związana z budową domu i urządzaniem wnętrz, która stale będzie rozszerzana.

Idealny czytelnik?

Każdy z poczuciem humoru, dystansem do siebie, świata i rodzicielstwa. Ludzi otwartych na nowe znajomości i nowe inspiracje

Jednocześnie chcemy podkreślić, że nie ma tu miejsca dla osób, których jedyną formą wyrażenia swojego zdania jest krytyka innych. Tu nie ma miejsca na hejt. Nie krytykujemy, nie obrażamy, nie oceniamy. Zależy nam aby każdy czuł się tutaj dobrze i swobodnie.

Jacy jesteśmy?

Lubimy szaleństwo, spontaniczne sytuacje, pomysły i decyzje. Lubimy wyzwania a nierzadko idziemy pod prąd tylko po to aby było bardziej ciekawie. Kochamy zmiany! Jesteśmy otwarci na ludzi a przy tym lubimy siebie. Po prostu.

To taka wiedza w pigułce. Żeby dowiedzieć się więcej musisz zostać tu na dłużej. Śmiało, rozgość się. Będzie nam baaaaardzo miło !

OLYMPUS DIGITAL CAMERA