WSPÓŁPRACA

Witaj na naszym blogu. Blog Rodzice w Sieci to wyjątkowe miejsce tworzone przez całą naszą rodzinę: Ewę, Łukasza, Kingę i Weronikę. Jedyne takie, bo prowadzone przez blogującą mamę i blogującego tatę. Rodziców, którzy dzięki temu miejscu odnaleźli wspólne pasje i zainteresowania.

Jesteśmy rodziną 2+2 oczekującą obecnie na 3 maleństwo. Tak, będziemy rodziną wielodzietną.

Jeśli już cokolwiek o nas wiesz a to przekonuje Cię do podjęcia  z nami współpracy od razu zapraszam do kontaktu poprzez adres mailowy kontakt@rodzicewsieci.pl

Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się o nas czegoś więcej możesz zajrzeć do zakładki PIERWSZY RAZ?,  O NASalbo wysłać nam kilka pytań na maila. Na wszystkie wiadomości odpowiadamy w ciągu 24h. Jeśli w tym czasie nie dostałeś odpowiedzi oznacza to tylko jedno, coś poszło nie tak. Wtedy możesz także skontaktować się z nami poprzez naszą stronę na facebooku.

Możliwości współpracy z nami jest bardzo wiele. Nie chcemy ograniczać się do wybranych przykładów bo wszelkie niestandardowe, szalone i ciekawe akcje to coś co nas cieszy najbardziej. Jeśli więc jesteście pewni, że wasz produkt wpisuje się w kręgi zainteresowań naszych czytelników, jest godny polecenia i rzeczywiście wyjątkowy- napisz.  Jednocześnie chcemy zaznaczyć, że pragniemy reklamować produkty, które rzeczywiście możemy polecić innym osobom. Cenimy czas i zaangażowanie naszych odbiorców. To oni dali nam kredyt zaufania, którego my nie możemy zawieźć.

Ze swojej strony gwarantujemy profesjonalne podejście, pełne zaangażowanie naszej czwórki oraz moc własnych pomysłów. Jeśli zajdzie taka potrzeba każdy post opatrzymy wyjątkowymi zdjęciami. Fotografia to nasza pasja. Pamiętaj, że blog prowadzony jest przez oboje rodziców. Z tego też względu mamy możliwość  zrecenzowania twojego produktu z punktu widzenia kobiety-żony- matki jak i mężczyzny-męża-ojca.

Bardzo chętnie weźmiemy udział w ciekawych wydarzeniach i inicjatywach.

 

Jesteśmy uczestnikami najważniejszych wydarzeń organizowanych dla blogerów:

Blog Conference Poznań 2016

See Bloggers 2016

Blog Forum Gdańsk 2016

 

Na naszym blogu ruszył projekt „Lubelszczyzna- miejsca przyjazne rodzicom i dzieciom”. Jeśli jesteś zainteresowany pokazaniem swojego wyjątkowego miejsca na naszym blogu zapraszamy do kontaktu kontakt@rodzicewsieci.pl Szczegóły tej współpracy ustalamy indywidualnie.

 

PRZYKŁADOWE MARKI, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACOWALIŚMY

1

2 3 4