WSPÓŁPRACA

WSPÓŁPRACA

Witajcie na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie!


Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła, że spełni wszystkie swoje marzenia a to miejsce będzie początkiem tej niesamowitej historii. Nasz blog to nasza historia. Historia naszego życia, naszej codzienności, wszystkich wzlotów i upadków. Blog Rodzice w Sieci to wyjątkowe miejsce tworzone przez całą naszą rodzinę: Ewę, Łukasza, Kingę, Weronikę i Dominikę. Jedyne takie, bo prowadzone przez blogującą mamę i blogującego tatę- rodziców, którzy dzięki temu miejscu odnaleźli wspólne pasje i zainteresowania.

Główną tematyką naszego bloga są tematy okołodomowe i okołorodzinneSerdecznie zapraszamy do współpracy firmy związane z tematyką Parentingu, kategorią Dom i Ogród jak i Podróże.

Jeśli już cokolwiek o nas wiesz a to przekonuje Cię do podjęcia  z nami współpracy od razu zapraszam do kontaktu poprzez adres mailowy [email protected]

WYSTAWIAMY FAKTURY

 

Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się o nas czegoś więcej możesz zajrzeć do zakładki PIERWSZY RAZ?,  O NASalbo wysłać nam kilka pytań na maila [email protected] Na wszystkie wiadomości odpowiadamy w ciągu 24h.

Możliwości współpracy z nami jest bardzo wiele. Nie ograniczamy się do wybranych form współpracy. Jesteśmy otwarci na wszelkie ciekawe, angażujące i pasujące do naszej tematyki akcje.  Ze swojej strony gwarantujemy profesjonalne podejście, pełne zaangażowanie naszej piątki oraz moc własnych pomysłów. Jeśli zajdzie taka potrzeba każdy post opatrzymy wyjątkowymi zdjęciami oraz video. Fotografia to nasza pasja.  Bardzo chętnie weźmiemy udział w ciekawych wydarzeniach i inicjatywach.

Bardzo często sami wychodzimy z inicjatywą i swoimi pomysłami. Nie unikamy jednorazowych współprac natomiast dążymy do współprac długofalowych, w których z dumą możemy promować wybraną markę.

Jesteśmy uczestnikami najważniejszych wydarzeń organizowanych dla blogerów:

Blog Conference Poznań 2016

See Bloggers 2016

Blog Forum Gdańsk 2016

Blog Conference Poznań 2018

See Bloggers 2018

Oprócz tego zgłębiamy wiedzę z zakresu naszej działalności na szkoleniach fotograficznych ale i szkoleniach prowadzonych przez innych blogerów takich jak np. Eliza Wydrych ( szkolenie z Instagrama) czy szkolenia u Tomka Tomczyka ( MasterClass Bloger i MasterClass Bloger & Biznes)

Nasi czytelnicy:

DOM I OGRÓD

W CZERWCU 2017 ROZPOCZĘLIŚMY BUDOWĘ WYMARZONEGO DOMU. ZAPRASZAMY FIRMY ZWIĄZANE Z TEMATYKĄ BUDOWY I URZĄDZANIA WNĘTRZ DO WSPÓŁPRACY I WSPÓLNYCH DZIAŁAŃ. WSZYSTKIE ETAPY BĘDĄ OPISANE I POKAZANE NA NASZYM BLOGU JAK I POZOSTAŁYCH MEDIACH, NA KTÓRYCH SIĘ UDZIELAMY. RAZEM MOŻEMY STWORZYĆ CIEKAWĄ KAMPANIĘ.

LUBELSZCZYZNA

Na naszym blogu ruszył projekt „Lubelszczyzna- miejsca przyjazne rodzicom i dzieciom”. Jeśli jesteś zainteresowany pokazaniem swojego wyjątkowego miejsca na naszym blogu zapraszamy do kontaktu [email protected] Szczegóły tej współpracy ustalamy indywidualnie.

Jesteśmy również autorami projektu Odkrywamy Lubelszczyznę- rodzinne wycieczki rowerowe.

 

PRZYKŁADOWE MARKI, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACOWALIŚMY

 

 

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.

Scroll Up