WSPÓŁPRACA

WSPÓŁPRACA

Witajcie na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie!


Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła, że spełni wszystkie swoje marzenia a to miejsce będzie początkiem tej niesamowitej historii. Nasz blog to nasza historia. Historia naszego życia, naszej codzienności, wszystkich wzlotów i upadków.


Blog Rodzice w Sieci to wyjątkowe miejsce tworzone przez całą naszą rodzinę: Ewę, Łukasza, Kingę, Weronikę i Dominikę. Jedyne takie, bo prowadzone przez blogującą mamę i blogującego tatę- rodziców, którzy dzięki temu miejscu odnaleźli wspólne pasje i zainteresowania.

Główną tematyką naszego bloga są tematy okołodomowe i okołorodzinne. 

Jeśli już cokolwiek o nas wiesz a to przekonuje Cię do podjęcia  z nami współpracy od razu zapraszam do kontaktu poprzez adres mailowy kontakt@rodzicewsieci.pl

WYSTAWIAMY FAKTURY

 

Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się o nas czegoś więcej możesz zajrzeć do zakładki PIERWSZY RAZ?,  O NASalbo wysłać nam kilka pytań na maila. Na wszystkie wiadomości odpowiadamy w ciągu 24h.

Możliwości współpracy z nami jest bardzo wiele. Nie chcemy ograniczać się do wybranych przykładów bo wszelkie niestandardowe, szalone i ciekawe akcje to coś co nas cieszy najbardziej. Jeśli więc jesteście pewni, że wasz produkt wpisuje się w kręgi zainteresowań naszych czytelników, jest godny polecenia i rzeczywiście wyjątkowy- napisz.  Jednocześnie chcemy zaznaczyć, że pragniemy reklamować produkty, które rzeczywiście możemy polecić innym osobom. Cenimy czas i zaangażowanie naszych odbiorców. To oni dali nam kredyt zaufania, którego my nie możemy zawieźć.

Ze swojej strony gwarantujemy profesjonalne podejście, pełne zaangażowanie naszej piątki oraz moc własnych pomysłów. Jeśli zajdzie taka potrzeba każdy post opatrzymy wyjątkowymi zdjęciami oraz video. Fotografia to nasza pasja. Pamiętaj, że blog prowadzony jest przez oboje rodziców. Z tego też względu mamy możliwość  zrecenzowania Twojego produktu z punktu widzenia kobiety-żony- matki jak i mężczyzny-męża-ojca.

Bardzo chętnie weźmiemy udział w ciekawych wydarzeniach i inicjatywach.

W CZERWCU 2017 ROZPOCZĘLIŚMY BUDOWĘ WYMARZONEGO DOMU. ZAPRASZAMY FIRMY ZWIĄZANE Z TEMATYKĄ BUDOWY I URZĄDZANIA WNĘTRZ DO WSPÓŁPRACY I WSPÓLNYCH DZIAŁAŃ. WSZYSTKIE ETAPY BĘDĄ OPISANE I POKAZANE NA NASZYM BLOGU JAK I POZOSTAŁYCH MEDIACH, NA KTÓRYCH SIĘ UDZIELAMY. RAZEM MOŻEMY STWORZYĆ CIEKAWĄ KAMPANIĘ.

Jesteśmy uczestnikami najważniejszych wydarzeń organizowanych dla blogerów:

Blog Conference Poznań 2016

See Bloggers 2016

Blog Forum Gdańsk 2016

Blog Conference Poznań 2018

Nasi czytelnicy:

 

Na naszym blogu ruszył projekt „Lubelszczyzna- miejsca przyjazne rodzicom i dzieciom”. Jeśli jesteś zainteresowany pokazaniem swojego wyjątkowego miejsca na naszym blogu zapraszamy do kontaktu kontakt@rodzicewsieci.pl Szczegóły tej współpracy ustalamy indywidualnie.

 

PRZYKŁADOWE MARKI, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACOWALIŚMY

 

 

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.

Scroll Up