07/08/2019

Ewa

Jeden prezent, który pozwoli nam obskoczyć wszystkie urodziny naszych córek. Duży, praktyczny, na lata!

Jeden prezent, który pozwoli nam obskoczyć wszystkie urodziny naszych córek. Duży, praktyczny, na lata!

Nooo to dziś pokażemy wam prawdziwą petardę! I tak sobie właśnie myślimy, że taaaaki prezent to spokojnie powinien nam zapewnić luzik co najmniej do 2025 roku 🙂 Ponieważ urodziny naszych córek w miarę są blisko siebie postanowiliśmy w tym roku podarować im duży, praktyczny, wspólny prezent, który zachwyci i nas i nasze dzieci 🙂 Zobaczcie co Tatko zmontował dla naszych dziewczyn, co cieszy je teraz od rana do wieczora i co sprawia, że ja mam czas na gorącą kawę i chwilę przy komputerze…

Jak wiecie dziewczynki mają już w swojej przestrzeni ogrodowej trampolinę, drewniany domek, który de facto od razu przeszedł metamorfozę ( zobacz tutaj wpis ), mają również huśtwkę diy, którą Tatko wykonał wraz z dziadkiem ( zobacz huśtawka z bali DIY ) i która cudownie sprawdza nam się każdego dnia ale… brakowało nam ostatnio nowości… Czegoś, co na nowo sprawi, że dziewczynki będą cieszyły się tą naszą przestrzenią na zewnątrz.

Do idealnego ogrodu to jeszcze nam daleko… ba! To projekt dopiero na następny rok. Zamierzamy wtedy zacząć wszystko od nowa i na spokojnie urządzić całe przydomowe podwórko. Pomysłów, inspiracji i rozwiązań mam w głowie tyle, że szok natomiast biorąc teraz pod uwagę czas i fundusze jakimi możemy dysponować, to priorytetowa sprawa to wykończeniówka domu w środku. Kiedy to będzie gotowe pomyślimy o tarasach i ogrodzie. Z drugiej strony dziewczynki spędzają tu większość swojego czasu, który musi być jakoś zorganizowany.

O samodzielnym robieniu placu zabaw mogliśmy teraz zapomnieć. Doba jest dla nas za krótka co najmniej o kilkanaście godzin dlatego tym razem postanowiliśmy sprawić naszym dziewczynom gotowy plac zabaw od WICKEY.

Słuchajcie, to miejsce to jakaś kopalnia pomysłów i wspaniałych rozwiązań dla dzieciaków jeśli chodzi o place zabaw, huśtawki, domki czy piaskownice. Jeśli chcecie zobaczyć ich place zabaw kliknijcie TUTAJ, huśtawki znajdziecie TU,gotowe piaskownice kupicie TUTAJ a różnego rodzaju domki, w tym nasz… pod tym linkiem. Nasz plac zabaw zobaczycie dokładnie TUTAJ.

Tak jak wspomniałam, przed nami urodziny Domci ( już 17 sierpnia!), potem, w październiku obchodzimy święto Weroniki a na koniec, bo w grudniu Kini. Pomyśleliśmy więc o wspólnym urodzinowym prezencie, który bez wątpienia zachwyci dziewczynki, nam ogarnie prezentową sytuację a w dodatku będzie super praktycznym prezentem, z którego dzieciaki będą korzystać każdego dnia.

Wspólnie otworzyliśmy stronę i pokazaliśmy dziewczynkom nasze propozycje. One zaś mogły podjąć ostateczną decyzją na co stawiamy oraz jaką kolorystykę będą miały poszczególne elementy. Możecie tu wybierać kolory daszków, huśtawek, uchwytów, dobrowolnie je mixować czy odpowiednio dobierać. Poza tym w ofercie jest mnóstwo dodatkowych części, którymi od razu czy nawet potem, za jakiś czas będziecie mogli rozbudowywać swoje place zabaw.

My postawiliśmy na domek z huśtawką, drabinką do wspinania, piaskownicą, mini ścianką wspinaczkową oraz upragnioną od dawna zjeżdżalnią. Super dodatkiem okazała się lornetka, na którą wcześniej jakoś nie zwróciliśmy nawet uwagi. Dziewczynki są nią zachwycone. Ustawiły sobie ją w odpowiednim miejscu i podglądają sąsiadów haha żart 🙂 To taka atrapa ale dziewczynki bawią się teraz w piratki albo patrzą na drogę kto do nas nadjeżdża 🙂

Wszystkie produkty marki przetestowane są pod względem jakości i bezpieczeństwa. Każdy oczywiście podlega gwarancji. Produkty wykonane są z litego drewna impregnowanego ciśnieniowo. W zestawie znajdują się wszystkie potrzebne potrzebne śruby czy zatyczki. Fajnym patentem jest to, że tak naprawdę elementy z danego placu możecie łączyć dowolnie to znaczy na wiele sposobów. My np. zmieniliśmy układ rączek czy kamyczków do wspinania ale strony wejścia, huśtawki itp również możecie podczepiać pod swoje potrzeby czy możliwości działki.

Na samym początku myślałam o przemalowaniu konstrukcji na biało ale teraz sama się jeszcze waham… Ale wiecie jak to ze mną jest… zbyt mocno kocham zmiany dlatego myślę, że jakaś metamorfoza naszego placu będzie miała miejsce. Tymczasem cieszymy się tym prezentem wszyscy, na prawdę. Dziewczynki przy składaniu piszczały ze szczęścia a teraz nie mogą doczekać się dnia następnego żeby znowu zacząć się bawić.

Mimo, że plac przeznaczony jest od 3 lat nasza dwulatka radzi sobie na nim rewelacyjnie! O starszakach nie wspomnę bo dziewczyny taaaak szaleją na nim z każdej strony, że czasem myślę sobie, że lepiej wcale nie patrzeć haha. Ale patrzę! Patrzę, patrzę i napatrzeć się nie mogę jak się bawią, jak się cieszą, jak wzajemnie pomagają sobie zejść, wejść…

Dziś dodatkowo wsypaliśmy im piasek do piaskownicy chooociaż… powiem wam szczerze, że kiedy po raz pierwszy zobaczyłam to rozwiązanie pomyślałam, żeby postawić im tam stoliczek albo dać im tam kocyk żeby miały swoją „bazę”. Tu również można pokombinować! I to jest właśnie w tym zestawie super bo całość to ogrom możliwości i rozwiązań.

W końcu mamy na działce 3 huśtawki, w końcu jest wymarzona zjeżdżalnia, są nowości, które na nowo sprawiły, że dziewczyny szaleją ze szczęścia… Co raz bardziej kochamy to miejsce, co raz piękniej nam się tu robi choć pracy przy tym wszystkim jeszcze tyle, że o mamo! Ale prezenty na urodziny mamy już z głowy! Tym razem na pewno trafiony i na pewno praktyczny! Uśmiech i radość dziewczynek jest największym tego zapewnieniem! Zobaczcie sami!

Na koniec zostawiam link dla zainteresowanych- zerknijcie na ofertę WICKEY.

dla dziecka do ogrodu ogród plac zabaw zabawki

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.

Scroll Up