24/01/2020

Ewa

Projekt naszej sypialni- zobacz jak planujemy urządzić naszą przestrzeń.

Projekt naszej sypialni- zobacz jak planujemy urządzić naszą przestrzeń.

W dzisiejszym poście wrócimy do tematu wizualizacji pomieszczeń w naszym domu. Dziś, wspólnie z Madzią przygotowałyśmy projekt naszej sypialni. Zobacz jak planujemy urządzić naszą przestrzeń w miejscu stworzonym tylko dla nas, rodziców!

Na wstępie zaproszę Cię również do miejsca w sieci, w którym możesz znaleźć najlepszą projektantkę do wizualizacji Twojej przestrzeni- TUTAJ

Już mieliśmy Wam pokazać nasze łóżko jak dotarło do mnie to, że nawet nie pokazywaliśmy Wam wizualizacji całego pomieszczenia. Dziś, pokażę Wam zatem nasz pomysł na sypialnię. Zobaczycie w nim kolory na jakie postawiliśmy, kącik z toaletką, ścianę, która będzie piękną ozdobą całego pomieszczenia i głównego bohatera naszej sypialni- nasze kontynentalne łóżko, które wybraliśmy już jakiś czas temu.

Jeśli przegapiliście wpis z wyborem naszego łóżka od razu zapraszam jeszcze TUTAJ. Zawarłam tam wszystkie najważniejsze informacje oraz całą historię i powód tego dlaczego właśnie na taki wybór padło. Przypomnę tylko, że nasze kontynentalne łoże małżeńskie znaleźliśmy w SENPO.

Nasze łóżko było punktem najważniejszym. Z racji tego, że wybraliśmy je właśnie w takim a nie innym kolorze, chcieliśmy podkreślić jego charakter wybierając totalnie stonowaną resztą. Jak się możecie domyśleć postawiliśmy ponownie na ulubiony duet-  biel i czerń. Przepięknie współgra z błękitem, jest zawsze w modzie i chyba nigdy się nie nudzi. Całość fantastycznie nawiązywać będzie do reszty pomieszczeń.

Drugim w kolejności najważniejszym akcentem miała być nasza wolna ściana znajdująca się na przeciwko łóżka. Długo zastanawiałam się nad tym czy zostawić ją w bieli czy dać na niej kolor… był taki czas, że zastanawiałam się nawet nad użyciem w tym miejscu tapety. Ostatecznie zdecydujemy położyć się tam białą cegiełkę.

Taką samą cegiełkę będziemy robić pod skosem choć Magda przygotowała dla nas propozycję np. z pociągnięciem w tym miejscu panela. Tez świetnie to wygląda.

 

Jak w większości pomieszczeń, tak i tu, na suficie zawiśnie czarna lampa a nad lustrem przy toaletce czarne kinkiety.

Toaletka składać się będzie z tradycyjnego biurka i czarnego krzesła, które kupiłam już jakiś czas temu. Pięknie wygląda i jest bardzo wygodne. Biurko na pewno musi mieć szuflady na kosmetyki dlatego to właśnie będzie moim wyznacznikiem w poszukiwaniu tego idealnego. Tu również postawimy na czerń, być może czerń w połączaniu z drewnianymi elementami, właśnie tak jak na wizualizacji. Beż pięknie wygląda w połączeniu z błękitem.

Przy łóżku zobaczycie szafeczki, które kupiliśmy w Ikea już jakiś czas temu. Kiedy zobaczyłam je po raz pierwszy w sklepie nie mogłam wytrzymać i… na drugi dzień pojechaliśmy je kupić. Pięknie się prezentują, są bardzo praktyczne i nowoczesne.

To co zobaczycie jeszcze na wizualizacji to drugie drzwi prowadzące do garderoby. Mamy tu trzy wersje tego rozwiązania- całe lustrzane, loftowe ( te najbardziej mi się podobają ) oraz drewniane.

Projekt sypialni baaaardzo mi się podoba. Jest minimalistyczny a przy tym ma swój charakter i pazur. Błękitne łóżko wspaniale wyróżnia to pomieszczenie a cała reszta cudnie je otacza i wypełnia. Do tego efektu jeszcze trochę ale wizualizacja robi już wielkie WOW!

Teraz zostawiam Was z tym projektem i już szykuję kolejny materiał, w którym pokażę Wam jak prezentuje się nasze łóżko już na żywo, w naszej sypialni.

Wizualizacja stworzone przez urzadzeni.waw

Łóżko- TUTAJ

łóżko do sypialni projekt kuchni projekt sypialni rodzice w sieci urządzają dom senpo sypialnia urzadzni.waw

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.