03/10/2017

Ewa

ANGIELSKI DLA PRZEDSZKOLAKA- ZABAWY, PIOSENKI I GRY Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

ANGIELSKI DLA PRZEDSZKOLAKA- ZABAWY, PIOSENKI I GRY Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

Widzieliście wpis o kartach kontrastowych dla niemowlaków? Jeśli nie koniecznie zajrzyjcie- TUTAJ. Dziś natomiast sięgamy po coś dla przedszkolaków. Zaczniemy przygodę z językiem angielskim. A tej przygodzie ponownie będzie towarzyszył nam Kapitan Nauka.

Powiem szczerze, że nie naciskałam do tej pory na naukę angielskiego. Temat zaczął się jednak kiedy Kinga sama zaczęła o to pytać. Szukała piosenek po angielsku, pytała o różne słówka. Coraz częściej była zainteresowana nauką prostych słówek. Zgodnie stwierdziliśmy, że to idealny moment na wykorzystanie jej ciekawości.

W dzisiejszym poście pokażemy wam Pakiet Angielski dla przedszkolaka 4+ – kupicie go tutaj

Pakiet ten to zestaw edukacyjny dla najmłodszych, który zapewnia aktywną naukę języka poprzez gry, śpiew i zabawę. Składa się z książki i słownika, płyty CD, na której znajdują się piosenki w wykonaniu 7-letniej Brytyjki i nagrania lektorów. Dodatkowo zestaw zawiera komplet kolorowych kart obrazkowych do nauki słówek. Pakiet został specjalnie opracowany tak, aby dziecko podczas zabawy aktywnie uczyło się języka angielskiego, doskonaliło rozumienie ze słuchu oraz wymowę.

W pakiecie znajdują się:

Słownik
– 150 słów starannie wybranych dla najmłodszych
– zabawne ilustracje słówek
– pełne tłumaczenie na język polski

Piosenki
– książka + płyta CD
– 14 melodyjnych utworów
– teksty po polsku i angielsku
– piosenki w wykonaniu małej Brytyjki

Karty obrazkowe
– 25  dwustronnych, angielsko-polskich kart
– nauka angielskiego poprzez gry i zabawę
– kolorowe, śmieszne ilustracje

Cały zestaw wydaje mi się bardzo odpowiedni zarówno do jej wieku jak i poziomu, który jest prosty, lekki i przyjemny. W zestawie są podstawowe, pierwsze słowa, których używa się najczęściej. Do tego świetnie wykonana książka i bardzo porządnie zrobione karty. Całość kolorowa, ciekawa, oryginalna. Piosenki są mega przyjemne i sprawiają chyba najwięcej radości takiemu przedszkolakowi. Jedno jest pewne- Kinga jest zachwycona tym zestawem a jej ciekawość języka angielskiego jeszcze bardziej została rozbudzona. SUPER! O to właśnie nam chodziło. Serdecznie polecam ten produkt.

Jeśli macie jakieś fajne zestawy i propozycje do nauki angielskiego dla takiego dziecka chętnie się z nimi zapoznam. Zostawiajcie w komentarzach nazwy lub linki do takich produktów. Bardzo chętnie poznamy nowe możliwości nauki języków.

Nasz zestawy znajdziecie TUTAJ

Buciki- TUTAJ

dziecko język angielski dla przedszkolaka kapitan nauka przedszkolak

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.

Scroll Up