19/10/2017

Ewa

KOLOROWANKI I KARTY 3D- KOLORUJ, BAW SIĘ, STWÓRZ WŁASNE ZWIERZĘ!

KOLOROWANKI I KARTY 3D- KOLORUJ, BAW SIĘ, STWÓRZ WŁASNE ZWIERZĘ!

Wychodzące z ekranu telefonu bądź tableta dzikie zwierzęta, ptaki, owady a nawet dinozaury od dziś w zasięgu Twojej ręki. Koloruj, baw się i stwórz własne zwierzę!

Kiedy paczka z kolorowankami i kartami 3D trafiła do nas jakiś czas temu a my mieliśmy je przetestować, odłożyliśmy je na później. Zwyczajnie brakowało nam czasu na dodatkowe rozrywki. Kiedy siedliśmy aby rzeczywiście sprawdzić jak to działa w sekundzie pożałowaliśmy tej decyzji. Szkoda, że tak późno odkryliśmy tą nowość bo nie dość, że dziewczynki były totalnie zachwycone to i my z Łukaszem mieliśmy przy tym mega frajdę. Dziś więc pokażemy wam i wyjaśnimy na czym polega zabawa z kolorowankami i kartami 3d. Zobaczcie sami bo mamy dla was fantastyczną propozycję na spędzenie rodzinnego czasu! Gwarantujemy wam świetną zabawę!

Jak to działa?

W naszym zestawie mieliśmy 2 kolorowanki, kredki i karty. W każdej książeczce macie zarówno gotowe obrazki jak i takie, które dziecko musi samodzielnie pokolorować. Obrazki występują na obu stronach- na jednej podpisane w języku polskim, na drugiej w angielskim. Do całej zabawy konieczne jest ściągnięcie odpowiedniej aplikacji na telefon lub tableta.

Kiedy macie ją ściągniętą przystawiacie ekranem do gotowego obrazka a nagle…. z ekranu wyławiają się niesamowite zwierzątka, które poruszają się wszędzie tam, gdzie wskażesz. Tam, gdzie dziecko musi samo pokolorować rysunek zabawa jest jeszcze lepsza! Kiedy rysunek dziecka jest juz gotowy, po przystawieniu telefonu do rysunku na ekranie pojawia się dokładnie takie samo zwierzątko, w tych samych kolorach, którym kolorowało dziecko! Frajda jakich mało!

Do kart ściągamy natomiast oddzielną aplikację. Zabawa działa w ten sam sposób. Kiedy przykładasz telefon do karty zwierzątko porusza się wszędzie tam gdzie wskażesz a do tego możesz je karmić, porównywać ich wielkości, robić im zdjęcia. Na karcie z jednej strony znajduje się podpisane zwierzątko, po drugiej opis podobnych gatunków zwierząt.

Co tu dużo pisać, zobaczcie zdjęcia a na koniec mamy dla was krótki filmik- sami przekonajcie się jak niesamowitą zabawę jesteśmy w stanie zorganizować całej rodzinie. My jesteśmy zachwyceni! 

Zabawki i karty znajdziesz TUTAJ

dla dziecka dziecko karty 3d kolorowanki 3d wolny czas
Następny post
JESTEM PANTOFLARZEM!

Zobacz rownież

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.

 • Ale czadowe – muszę kupić dzieciakom.

  • Serio super, u nas Kinga była zachwycona. My sami zresztą też :p

 • Genialne! Wpisuję na listę prezentów gwiazdkowych 🙂

 • naszebabelkowo.blogspot.com

  Fajna sprawa – o takich cudach jeszcze nie słyszałam 🙂 Dobrze wiedzieć, że istnieją – naszemu synkowi pewnie by się spodobały 🙂

  • bardzo fajna, w naszych czasach nawet o takich się nie śniło hehe 🙂

 • Divanaurlopie

  Genialne kolorowanki! Idealne na mikołaja!

 • Ja jestem zakochana w kolorowankach i kartach edukacyjnych. Niestety moja córka jeszcze jest na etapie jedzenia wszystkiego łącznie z książeczkami 😂

 • Bardzo ciekawa forma kolorowanek :O
  Moi chłopcy (3,5 roku) jeszcze nie ogarniają na tyle telefonu, a tableta nie mieli w rękach, więc nie skorzystaliby z funkcji 3D 😉

 • Mama Gadżet (Mamagadżet)

  Świetna sprawa! Myślę, że jak synek podrośnie zaopatrzymy się w to cudo 🙂

 • Ewa Wierucka

  ale to super, muszę koniecznie mieć takie cudo 😉 naprawdę ekstra 😉

 • Wielopokoleniowo 3

  Bardzo ciekawie to wygląda! 🙂

 • Świetne są te kolorowanki. :)))

Scroll Up