15/11/2019

Ewa

ZADANIA DO KALENDARZA ADWENTOWEGO – PLIKI DO DRUKU i 48 pomysłów na wspólne zadania!

ZADANIA DO KALENDARZA ADWENTOWEGO – PLIKI DO DRUKU i 48 pomysłów na wspólne zadania!

Witajcie, w dzisiejszym wpisie przybywam do Was z zadaniami do kalendarza adwentowego. Czas na kalendarze zbliża się wielkimi krokami dlatego pomyślałam, że dobrze będzie jeśli przygotujemy się do tego wcześniej.

Oprócz samych pomysłów przygotowałam dla Was gotowe pliki, które po wydrukowaniu możecie wrzucić do worków czy pudełeczek… Takie karteczki możecie też przypiąć do swoich kalendarzy… Jest to bardzo neutralna forma zadań, które każdy indywidualnie dopasuje pod swój kalendarz adwentowy…

Zadań w plikach macie aż 48 po to, aby każdy z Was mógł wybrać dla siebie te, które najbardziej mu odpowiadają. Zadania kierowane są do dzieci ale również do całych rodzin. Zależało mi bowiem żeby wykorzystać tą okazję do fajnego spędzenia czasu w gronie rodzinnym.. Czas przedświąteczny musi być przecież wyjątkowy!

Klikajcie poniżej, pobierajcie pliki i wybierajcie swoje ulubione zadania! Pod koniec miesiąca pokażę Wam karteczki w użyciu, w naszym kalendarzu adwentowym!

POBIERZ

A teraz lista zadań wykorzystanych w kalendarzu:

 

Pobierajcie, drukujcie i bawcie się z nami każdego dnia! Robicie swoje kalendarze czy kupujecie gotowe? My w tym roku połączymy obi formy i do naszego gotowego kalendarza podczepimy przygotowane dziś karteczki z zadaniami! Nie mogę doczekać się grudnia i wszystkich tych cudownych okazji do celebrowania tych wyjątkowych świąt!

POBIERZ

 

darmowe pliki do druku inspiracje kalendarz adwentowy pliki do druku Święta Bożego Narodzenia zadania do kalendarza adwentowego

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.

Scroll Up