19/04/2017

Ewa

ZABAWKI EDUKACYJNE SEVI -PROPOZYCJE HOPLIK DLA DZIECI 1+ / KONKURS!

ZABAWKI EDUKACYJNE SEVI -PROPOZYCJE HOPLIK DLA DZIECI 1+ / KONKURS!

W dzisiejszym wpisie wraz z HOPLIK pokażemy wam trzy propozycje zabawek edukacyjnych dla dzieci powyżej roku. Jak wiecie Weronika ma już 1,5 roku więc jest na etapie, w którym baaardzo interesuje się tego typu zabawkami dzięki, którym poprzez zabawę ćwiczymy różne umiejętności. Mam ogromną słabość do zabawek edukacyjnych. Widzę w nich ogromny potencjał. Dzieci są zainteresowane, poświęcają takim zabawkom dużo więcej czasu, próbują, ćwiczą, uczą się. Nauka poprzez zabawę to idealne rozwiązanie- dla każdego dziecka i jego rodziców. Zobaczcie więc co przygotowaliśmy dla was tym razem! Na końcu mamy dla was również niespodziankę- KONKURS, w którym do zgarnięcia macie bon na 100 zł, za który możecie sprawić swoim pociechom takie właśnie propozycje.

Tak jak wspomniałam w dzisiejszym poście zobaczycie trzy propozycje:

1.Drewniana układanka z dźwiękiem Wesoła farma Sevi

2.Sorter kształtów Wiejskie zwierzątka Sevi

3.Pętla motoryczna z książeczką, Wesoła farma Sevi

Pierwszą zabawkę, którą otworzyliśmy była Drewniana układanka z dźwiękiem Wesoła farma Sevi.

Na Weronice zrobiła największe wrażenie i to jej poświęca teraz najwięcej czasu. Na poszczególne miejsca, dziecko musi włożyć odpowiednie zwierzątko. Jeśli układ się zgadza zwierzątko dodatkowo wydaje dźwięk. Drewniana układanka uczy dziecko rozpoznawania i dopasowywania kształtów.

zabawkę znajdziecie TUTAJ

Drugim wyborem jest Sorter kształtów Wiejskie zwierzątka Sevi.                   

Prawidłowy rozwój małej motoryki oraz rozpoznawanie kształtów to bardzo ważne umiejętności, które powinno opanować każde dziecko. Sorter kształtów to idealna propozycja właśnie do zdobycia takich umiejętności. Drewniana skrzyneczka „Wiejskie zwierzątka” marki Sevi to nie tylko tradycyjny sorter kształtów, ale także doskonała zabawka dla każdego dziecka lubiącego zwierzątka.

Zadaniem dzieci jest odpowiednie dopasowanie drewnianych elementów do ich otworów umieszczonych w bocznych ścianach skrzyneczki. Dodatkowo na górnej części skrzyneczki dzieci mogą ułożyć 4 wiejskie zwierzątka składające się z 3 elementów każde. Wśród zwierzątek dzieci znajdą: żabkę, krówkę, świnkę oraz konika. Cały zestaw składa się z 20 drewnianych elementów, w skład których wchodzi: 6 drewnianych klocuszków, 4 trzyczęściowe zwierzątka, kostka oraz skrzyneczka.

zabawkę znajdziecie TUTAJ

 

Trzecią zabawką edukacyjną jest Pętla motoryczna z książeczką, Wesoła farma Sevi

Pętla motoryczna marki Sevi to zabawka edukacyjna pomagająca w prawidłowym rozwoju małej motoryki rączek u dzieci. Kolorowe klocki przedstawiające wesołe kurki oraz gwiazdkę i piórka należy przesuwać po metalowych obręczach. Całość umieszczona została na zielonej podstawce, w której znajdują się dwa otwory dla figurek uroczego liska i dzielnego pieska. Zadaniem dziecka jest prawidłowe dopasowanie ich do odpowiednich otworów umieszczonych w podstawie. Dodatkowo do zabawki dołączono kolorową książeczkę z ilustracjami opowiadającą przygody chytrego liska oraz dzielnego pieska i jego kurek.

Mina Weroniki po otworzeniu zabawki-bezcenna 🙂

zabawkę znajdziecie TUTAJ

 

Jak widzicie naszym zabawom w domu towarzyszą sprawdzone i uwielbiane już przez nas – DANIELKI. Model z dzisiejszego wpisu to NOWOŚĆ, którą prezentowaliśmy wam już na naszym instagramie czy fanpagu. Tym razem, oprócz Kingi korzysta z nich już Weronika. Dla tych, którzy nie znajdą jeszcze tej marki napiszę kilka słów.

DANIELKI to pierwsze rehabilitacjno profilaktyczne buty dla dzieci, które z powodzeniem mogą służyć do noszenia w domu, przedszkolu jak i na zewnątrz. Danielki wykonane są z naturalnej skóry i materiałów wysokiej jakości. Każda para butów danielki wykonana jest ręcznie z największą starannością. Buty produkowane są w specjalnym systemie, który powoduje że są elastyczne i lekkie. Kinga pierwsze Danielki dostała kiedy szła do przedszkola. Danielki towarzyszą nam i  w tym roku. Teraz postanowiliśmy również wypróbować je w domu, podczas codziennych zabaw i szaleństw. Na naszym blogu możecie znaleźć kilka odsłon Danielek w naszym wydaniu. Sprawdźcie.

Zabawki edukacyjne Sevi znajdziecie – TUTAJ

Danielki- TUTAJ

Na koniec obiecany KONKURS a w nim BON O WARTOŚCI 100ZŁ NA ZABAWKI MARKI SEVI!

Co należy zrobić aby wygrać:

  1. Odpowiedz na pytanie: Czym kierujecie się przy wyborze zabawek edukacyjnych dla dzieci?
  2. Odpowiedź na powyższe pytanie zostawiacie pod tym linkiem- TUTAJ
  3. Konkurs organizowany jest dla fanów bloga rodzicewsieci.pl- tutaj znajdziecie nasz fanpage
  4. Miło nam będzie jeśli polubicie również profile Hoplik TU i Sevi TU

Bon jest w kwocie 100zł, wykorzystujecie go na zabawki marki Sevi w Hoplik.pl w okresie 10 dni od podania wyników. Z pośród podesłanych odpowiedzi wybierzemy tą najciekawszą 🙂 Konkurs trwa od 19.04-29.04.2017. Wyniki zostaną ogłoszone pod tym wpisem.

POWODZENIA!

 

dziecko sevi zabawki zabawki 1+ zabawki edukayjne

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.

Scroll Up