16/06/2019

Ewa

Nowy Tydzień, Nowe Możliwości- Tygodniowy Planner do Druku

Nowy Tydzień, Nowe Możliwości- Tygodniowy Planner do Druku

Kochani, tak jak wspomniałam wam już na naszym instagramie ruszamy z kolejną serią grafik do druku. Wciąż pamiętacie nasze darmowe kalendarze do druku i wciąż o nie prosicie- obiecuję, że wrócimy z tym tematem w jeszcze lepszej wersji! Tymczasem dzisiaj serwujemy wam 4 warianty planszy do druku pod hasłem NOWY TYDZIEŃ-NOWE MOŻLIWOŚCI!

Z racji tego, że sama każdego dnia spisuję listę zadań do zrobienia i zawsze muszę mieć to wszystko na papierze pomyślałam, że takich osób jak ja jest na pewno dużo, dużo więcej. Zupełnie nie odnajduję się w wirtualnych notatnikach i na nic się zdaje miejsce na notatki w telefonie. Plansza, którą mogę sobie wydrukować i edytować w każdym momencie, którą mogę zabrać ze sobą dosłownie wszędzie, w końcu taka, którą mogę przyczepić sobie nad biurko czy na lodówkę to dla mnie najlepsze rozwiązanie. Dlatego dzisiaj przedstawiam wam 4 warianty kolorystyczne tygodniowej planszy do druku, na której spiszecie wszystkie swoje zadania, cele, ważne daty, spotkania. Macie też miejsce na notatki i najważniejsze sprawy całego tygodnia a wszystko to pod hasłem NOWY TYDZIEŃ-NOWE MOŻLIWOŚCI! Nie zapominajcie go bo będzie nam towarzyszył prawie przy każdej planszy do organizacji dni, tygodni i miesięcy.

To mój ulubiony cytat, którym kieruję się w życiu każdego dnia-„nowy dzień, nowe możliwości”! Stąd też pojawił się pomysł na hasło tygodnia, miesiąca i roku. Ponieważ jutro zaczynamy kolejny tydzień już dziś podrzucam wam tygodniowe plansze, które możecie sobie jeszcze dzisiaj wydrukować by zapisać plany na najbliższe dni. Ja już to zrobiłam i właśnie będę testować.

Plansze występują w 3 głównych kolorach- błękicie, różu i niebieskim w różnych wariantach.

Pamiętajcie, że każde udostępnienie planszy na fb to dla mnie największa nagroda i wyraz podziękowania a jeśli wyślecie mi swoje zdjęcie z wydrukiem to tym bardziej zmotywujecie mnie do kolejnych działań i pomysłów dotyczących planowania czasu czy organizacji domu. Szykuję sporo niespodzianek!

KLIKNIJ PONIŻEJ I WYBIERZ SWOJĄ PLANSZĘ!

 

POBIERZ

 

 

 

 

darmowe pliki do druku planner tygodniowy rodzice w sieci organizują czas

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.

Scroll Up