02/11/2018

Ewa

Darmowe kalendarze do druku- LISTOPAD 2018

Darmowe kalendarze do druku- LISTOPAD 2018

Ach, jak ten czas leci… Nam chwile umykają zbyt szybko a doba wydaje się totalnie za krótka żeby zrobić to wszystko co mamy aktualnie w planach. Przybywam więc dziś do was z darmowym kalendarzem na listopad ! Słuchajcie, zaraz grudzień i koniec roku! Korzystajcie, drukujcie, planujcie.

Tak jak wam wspominałam ostatnio na Instagramie, mam kilka pomysłów na darmowe druki do pobrania na 2019. Między innymi są to listy TO DO czyli codziennie listy zadań do zrobienia, które możecie wydrukować i wszędzie ze sobą zabrać. Co wy na to?

Chcielibyśmy przygotować również inne karty do druku bo widzimy jak wielkim powodzeniem cieszą się już nasze kalendarze 🙂 To bardzo miłe kiedy wysyłacie nam zdjęcia z ich użyciem. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy planować i organizować czas w nowym, 2019 roku 🙂 A ten zbliża się już wieeeelkimi krokami 🙂

Kalendarze występują jak zawsze w 3 wersjach :

 

POBIERZ

 

POBIERZ

POBIERZ

darmowe pliki do druku kalendarz do druku listopad 2018 pliki do druku

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.

Scroll Up