3 POMYSŁY DIY NA SŁODKOŚCI OD ZAJĄCZKA

Kochani, dziś kolejny wpis z Wielkanocnymi inspiracjami. Pora na 3 pomysły DIY na słodkości od zajączka. Pokażemy jak w fajny i ciekawy sposób sprawić dzieciom słodką radość w te święta.

1.Papierowy zajączek.

Do zrobienia zajączka będzie wam potrzebna papierowa torebka, szary sznurek, marker oraz słodkości, które chcecie umieścić w środku. Wycinacie kształt zajączka z torebki, wkładacie słodkości i zawiązujecie sznureczkiem. Na torebce rysujecie markerem twarz zajączka. Mega szybki sposób na przekazanie prezenciku 🙂

2. Drugi pomysł to zajączek w słoiczku.

Do zrobienia tej niespodzianki będzie wam potrzebny czekoladowy zajączek, m&m-sy, słoik, szary sznurek. Słodkości wrzucamy do ozdobnego słoiczka. Na koniec przewiązujemy sznurkiem. Możecie też użyć jakiejś kolorowej tasiemki. Będzie równie efektownie. To chyba mój faworyt 🙂

3. Trzecim i zarazem ostatnim pomysłem są bardziej czasochłonne zajączki-kubeczki.

Do zrobienia ich będą wam potrzebne kolorowe kubeczki, klej, nożyczki, kolorowy blok rysunkowy (to z niego wycinacie uszka, oczka i wąsy) oraz kolorowe, czekoladowe jajeczka, które umieścicie w środku. Kinga była oczywiście nimi właśnie najbardziej zachwycona.

Jak widzicie wszystkie trzy pomysły to błyskawiczne sposoby na zrobienie przyjemności dzieciakom. W okresie przedświątecznym mamy cały ogrom innych obowiązków dlatego właśnie zwróciłam uwagę na coś mega szybkiego i prostego. Maluchy powinny być zachwycone!

  • Bardzo podoba mi się pomysł z kubeczkami 🙂 Poza zawartością on sam jest fajnym upominkiem 🙂

  • Fajne pomysły, lepsze niż torba z marketu, to pewne!

  • Ale słodkie te zajączki z torebek papierowych! Ja robiłam w tamtym roku rożki z jajeczkami, wpis o nich na moim blogu :).

  • Ojej! Ale słodkie te zajączki z kubków. Przeurocze! 🙂