08/04/2017

Ewa

3 POMYSŁY NA GIRLANDĘ WIELKANOCNĄ DIY

3 POMYSŁY NA GIRLANDĘ WIELKANOCNĄ DIY

Jeśli śledzicie nas na Instastory widzieliście już co się szykuje. Przypominam, że tam możecie śledzić nas na bieżąco, każdego dnia. Tak jak wspomniałam szykuję małą serię wpisów Wielkanocnych a zaczynamy od cudnych ozdób do pokoju dziecięcego.

Tym sposobem przedstawiamy wam dziś 3 POMYSŁY NA GIRLANDĘ WIELKANOCNĄ DIY.

Do zrobienia girlandy będzie wam potrzebne:

  1. GIRLANDA- PISANKI

Wycinamy wzory jajka z różnych kartek papieru kolorowego (najlepiej brystol, będzie sztywniejszy). Wycinamy pisanki, które możecie również ozdobić. My zostawiliśmy gładkie, poszalałyśmy natomiast z kolorem. W każdej pisance robicie dziurkę i przeplatacie potem sznurek.

2. GIRLANDA- ZAJĄCZKI Z OGONKIEM

Cudna girlanda w stonowanej, szarej kolorystyce. Efektu dodaje ogonek zrobiony z wacików. Ponownie wycinamy szablon, robimy dziurkaczem dziurki i przeplatamy sznurkiem.

3. GIRLANDA- ZAJĄCZKI

Tu cały proces wygląda tak samo. Pamiętajcie, że girlandy możecie tworzyć zarówno poziome jak i pionowe. Tym razem postawiłyśmy na trzy kolory: czerń, brąz i świąteczny odcień żółtego. Wyszła cudnie.

Wszystkie trzy pomysły to proste, tanie i dość szybkie pomysły na wspólną zabawę z dziećmi a zarazem udaną dekorację Wielkanocną. Od razu pojawił się w pokoiku świąteczny klimat. Która jest waszym faworytem? Jeśli wykonacie coś podobnego, koniecznie się nam pochwalcie 🙂

DIY girlanda wielkanocna inspiracje święta wielkanocne wielkanoc

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.

Scroll Up