25/11/2020

Ewa

Numerki do kalendarza adwentowego DO DRUKU- wersja 2020.

Numerki do kalendarza adwentowego DO DRUKU- wersja 2020.

Kochani, w dzisiejszym wpisie mamy dla Was coś extra- numerki do kalendarza adwentowego do druku!

Wiem, że teraz bardzo duża część osób robi własne kalendarze adwentowe, kiedyś same taki robiłyśmy. Brakowało nam wtedy ładnych, ciekawych numerków do naklejenia na torebki. W tym roku pomimo tego, że kalendarz kupiliśmy gotowy, będziemy korzystać z naszych niezawodnych karteczek z zadaniami, które do niego włożymy. Jeśli jesteście zainteresowani również zostawiam Wam link do tego posta- drukuj zadania do kalendarza adwentowego

Wydrukujecie tam aż 48 propozycji zadań dla dzieci albo całej rodziny. Każdy coś na pewno dla siebie wybierze. Moim zdaniem to cudowna, kreatywna propozycja, dzięki której przeżyjecie mnóstwo fajnych chwil! Nam się ona nigdy nie nudzi!

Tymczasem numerki! 

POBIERZ

Mam nadzieję, że nasze propozycje przypadną Wam do gustu. Numerki przygotowane są w 4 wersjach kolorystycznych także tu również mamy możliwość wyboru i dopasowania tego do swoich dekoracji w domu.

kalendarz adwentowy numerki do druku pliki do druku święta

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.