10/05/2018

Ewa

Wizyta w Zoo z LEGO DUPLO- Pociąg ze Zwierzątkami

Wizyta w Zoo z LEGO DUPLO- Pociąg ze Zwierzątkami

W ostatnim wpisie opowiadaliśmy wam o naszej Majówce i jej świetnym zakończeniu w Zoo w Zamościu. Wspominałam tam wam, że cała wyprawa do Zoo była impulsem a cały pomysł został zainicjowany przez naszą współpracę z redakcją mamotoja.pl, dla którego to nasze dziewczyny testowały fantastyczną nowość od DUPLO- Pociąg ze Zwierzątkami.

Kiedy dostaliśmy prezent dla dziewczyn momentalnie wpadliśmy na pomysł wyjazdu do Zoo. Pomyśleliśmy bowiem, że Pociąg ze Zwierzątkami będzie idealnie pasował do takiego miejsca. Nie chcieliśmy zwyczajnie dać im do zabawy pudełka klocków ale chcieliśmy zrobić im przy tej okazji małą przyjemność i zorganizować im ciekawą przygodę, podczas której opowiemy im więcej o zwierzętach, ich zwyczajach, miejscach, w których żyją, o tym co lubią a czego nie. Frajda była o tyle większa, że Zoo odwiedziły po raz pierwszy w swoim życiu.

LEGO DUPLO jest z nami od zawsze. Pamiętam te klocki ze swojego dzieciństwa. Pamiętam ile dawały nam frajdy. Klocki służyły nam latami! Na prawdę. Bardzo cenię je przede wszystkim za jakość. Doceniam jednak również pomysły z jakimi wychodzi nam LEGO DUPLO na przeciw. Zestawy są fenomenalne a LEGO zaskakuje nas co raz to nowymi propozycjami. Zdecydowanie każde dziecko znajdzie w nim coś dla siebie.


Zestaw, który otrzymaliśmy to LEGO® DUPLO® [10863] Pociąg ze zwierzątkami.


Zestaw przeznaczony jest dla dzieci w wieku 1,5 roku- 3 latka ale heloł! Serio?? Moim zdaniem to idealna zabawa od najmłodszych po najstarszych. Nasze dzieci są w przedziale od 9 miesięcy do lat 6 i słowo daję- klocki zajęły każdą z nich tak samo mocno. Wszystkie siedziały przy zestawie skupione i zaangażowane i już wiem, że najstarsza Kinga będzie się nimi bawiła jeszcze długi, długi czas. Oprócz tego zestaw ma same fajne, spore elementy- nie miałam obaw, że najmniejsza córa weźmie je do buzi i się zadławi. Super, co? Mimo, że klocki przeznaczone są dla grupy wiekowej naszej Weroniki każda z dziewczyn miała niesamowitą frajdę z zestawu i to liczy się dla mnie najbardziej. Lubię kiedy mają zabawkę, z której korzystać może każda z nich. W dodatku zabawkę, która posłuży im przez lata.

To, że znacie LEGO DUPLO to oczywiste. Dziś jednak proponujemy wam właśnie nasz zestaw- Pociąg ze zwierzątkami. Zwierzątka układamy według kolorów. Każde zwierzątko ma w sobie ruchomy element- słoń zamiast trąby ma zjeżdzalnię, po której puszczamy klocki, Żyrafa ma długą, ruchomą szyję, lew otwiera paszczę, krokodyl szczękę. Wszystkie zwierzątka tworzą pociąg a towarzyszy im mała, cudna papuga.

My w naszym Zoo znaleźliśmy wszystkie zwierzątka oprócz słonia. Dziewczyny nie mogły wyjść z zachwytu, że im zwierzątka z klocków rzeczywiście istnieją a one widzą je na własne oczy. Budowały, porównywały, przyglądały się im uważnie. Świetnie było na to patrzeć! Oprócz zabawy mogliśmy więc twórczo spędzić wspólny czas opowiadając im o zwyczajach czy cechach danych zwierzątek.

To niesamowite, że na przestrzeni tych lat klocki DUPLO wciąż nam towarzyszą. To wyjątkowe uczucie patrzeć na swoje dzieci bawiące się tymi samymi zabawkami co my kiedyś, tylko w nowym, jeszcze fajniejszym wydaniu. Prawda?

Pociąg ze zwierzątkami to strzał w 10! Zestaw kupicie TUTAJ

Zobaczcie jaką frajdę dawał im zestaw LEGO DUPLO- Pociąg ze zwierzątkami podczas naszej wyprawy do ZOO.

 

dla dziecka dziecko klocki dla dziecka klocki duplo lego lego duplo mamotoja pociąg ze zwierzątkami zabawki zamość zoo

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.