21/01/2020

Ewa

Darmowy kalendarz do druku LUTY 2020- wybierz swoją ulubioną wersję!

Darmowy kalendarz do druku LUTY 2020- wybierz swoją ulubioną wersję!

W dzisiejszym wpisie podaję Wam dwie wersje kalendarzy na luty 2020- te, które były dostępne dla was w tamtym roku- z miejscem na dodatkowe notatki i ważne rzeczy oraz tą, którą stworzyłam specjalnie na ten rok- wypełnioną samymi polami typowymi dla kalendarzy. Wybierz swoją ulubioną wersję, wydrukuj i zaplanuj z nami kolejny swój miesiąc!

Obie wersje występują w trzech wariantach kolorystycznych- niebieskim, różowym i bardziej tradycyjnym- szaro-czarno-białym. Z racji zbliżających się Walentynek mamy dla was dodatkową wersję w odcieniach czerwieni, a co!

Postanowiliśmy wrócić również do starej wersji a to ze względu na Wasze liczne prośby i Wasze przyzwyczajenie do tamtej wersji. Zdaję sobie sprawę, że mogliście już wyrobić sobie jakiś tryb pracy na nich dlatego nie zamierzam tego zmieniać. Ja jednak w tym roku stawiam na nową wersję kalendarzy. Tak jest mi wygodniej i bardziej praktycznie. Do planowania będziemy tworzyć zaś osobne pliki.

 

Zatem proszę bardzo> NOWA WERSJA KALENDARZY DOSTĘPNA TUTAJ:

POBIERZ

 

STARA WERSJA Z MIEJSCEM NA NOTATKI DOSTĘPNA TUTAJ:

POBIERZ

kalendarz do druku luty 2020 planner do druku pliki do druku rodzice w sieci organizują czas

Zobacz również

O nas

Witaj na najpopularniejszym blogu rodzinnym na Lubelszczyźnie.
Nasz blog to lifestylowy blog rodziny wielodzietnej, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenia a to miejsce ma być początkiem tej niesamowitej historii...
Witaj na blogu Ewy, Łukasza, Kingi, Weroniki i Dominiki - rodziny, która dzięki temu miejscu odkryła wspólne pasje i zainteresowania.